2737
2734
عنوان

همونم ک نامزدم بخاطر چاقی قهر کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اراده کن و لاغر کن عزیزم. پای زندگیت وسطه.

دو روزه شروع کردم جدی 

ولی این ک قهر کرده و پیام نداده بیشتر ناراحتم کرده منم ندادم گفتم بزار ببینم ی بار اون غرورشو میزاره زیر پاش یا همیشه فقط من باید این کارو کنم 

الان نمیدونم چیکار کنم واقعا خیلی ناراحتم ک من همیشه پیش قدم شدم اون دوروزه عین خیالش نیست 

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

کارشون اصلا درست نیست اگر خدایی نکرده اتفاق دیگه ای میوفتاد که درست شدنی نبود باز با این بهونه که من با زن سالم ازدواج کردم و الان تو ناقصی این  رفتار کاملا غیر اخلاقی هست

وا منکه بودم تاحالاصدباره پیم داده بودم درسته قهریم ولی مراقب باش یا یچیزی...خب حالا ی انتقادی کرد چرا زندگیو بخودتون تلخ میکنین

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
2738

چ بد😐

ولی خب چاقی خوب نیس واقعن حالا جدا از جنبه ی ظاهریش از لحاظ سلامتی هم خوب نیس

حالا اینکه این وسط سبب خیر بشه ی تلنگری بت بزنه که روند لاغر کردنو شرو کنی خوبه دیگه

بنظرم نشون بده که به حرفش گوش کردی ولی اینم بهش بفهمون که برا سلامتی خودتم بوده بهش بگو که برا بدنت ارزش قائلی و ازش تشکر کن که باعثش شده

همه چیم تموم میشه میره

اگرم بهت توهینی کرده یادآوری کن خودش پشیمون میشه و معذرت خواهی میکنه تمام

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

خواهر لاغر کن خیلی چاقی 

ناراحت نشو ولی درست میگه 

مطمئنا اگه اونم ضعفی داشته باشه شما دوست دارید برطرف کنه 

لاغری هم فقط ارادس وقتی لاغر شدید وقتی دیدید چه لباس های خوشکلی میتونی بپوشی اون وقت ازشم ممنونی

لاغر کن گلم خوبه که چیزی که دوست داره بهت میگه اگه دوسش داری بهش بها بده برای خودتم بهتره من مخالف چاقی نیستما خانومای تپل زیبا هستن ولی اگه همسرم بهم بگه لاغر کن نه نمیگم البته بهم میگه الان چاق شو ولی اگه بگه لاغرترشو راضیترم

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
لطفا لطفا پیام نده بزار خودش بیاد این وسط تو تحقیر شدی تو ناراحت هسی پس اون باید بیاد منت کشی

همیشه من نزاشتم قهرمون طول بکشه هرچی بوده من پیش قدم شدم این دفعه پیام ندادم اونم عین خیالش نیست واقعا ناراحتم ک غرورش از من و زندگیمون مهم تره😔

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

احتمالا خودش لاغره ک زن لاغر دوس داره

چاقی مشکل بزرگی نیس ک اینقدر تند رفتار کرده

شاید هم میخواد تحت فشار قرارت بده که لاغر بشی

لاغر کن عزیزم..بشو همونی ک شوهرت میخواد

دوس داری وقتی ی دختر لاغر میبینه بگه کاش زن منم اینجوری بود؟

همیشه من نزاشتم قهرمون طول بکشه هرچی بوده من پیش قدم شدم این دفعه پیام ندادم اونم عین خیالش نیست واق ...

نه اتفاقا اونم ناراحت هست اخه عادت کرده همیشه پیش قدم بشی منتظره ک بهش پیام بدی لطفا مثل من نباش ک روزگارت سیاه میشه این دفعه رو پیش قدم نشو بزار یبار هم اون بیاد جلو