2733
2739

اتاقامون تو ی راهرو هستن منکه میگم دراشون سفید بزنن اما برا درب     ورودیه هال درب ضد سرقت سفید احساس میکنم جالب نیس

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره به فضا به دیوار داخلی خونه ..درب سفید قشنگم دیدم  در خودمون قهوه ای تیرس

خونه بابامه تازه ساختن درو پنجره هاش مونده. بنظرت اشکال نداره در وردی تیره باشه اما اتاقا سفید؟ 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2731
ما درب دستشوییمون سفیده

😂معمولا همه ی در دسشوییا سفیدن😐

بنظرت این رنگ واسه اتاقا مناسبه؟ 

چرا نباشه من تو اینستا هر خونه ایو میبینم مخصوصا خارجیا در اتاقاشون سفیده. 

در دسشویی معمولا آلومینیومین و سفید از زمین تا آسمون فرق دان

بنظرت این رنگ واسه اتاقا مناسبه؟ 

2738
به رنگ دیوار برمیگرده بنظرم

سفیده

چرا نباشه من تو اینستا هر خونه ایو میبینم مخصوصا خارجیا در اتاقاشون سفیده.  در دسشویی معمولا آ ...

قشنگه ولی ما آلومینیوم نداریم واسه حموم زدیم واسه دستشویی یجورایی شبیه عکسی ک فرستادیه

قشنگه ولی ما آلومینیوم نداریم واسه حموم زدیم واسه دستشویی یجورایی شبیه عکسی ک فرستادیه

خب درسته خونه بابام تو راهروش  4تا در هست 3تا اتاقو یکیشم توالت فرنگیو حمام. همشم باید ست باشه حب اگ بشه در چوبی گذاشت برا حمامم خوبه که. ست میشن

سلام دوست عزیز انتخاب رنگ درب ضد سرقت به خیلی موارد بستگی داره بطور مثال به رنگ دیوار، رنگ لوازم خونه و میزان نور و اندازه خونه، باید سعی کنید که با استفاده از رنگ های مکمل به خونتون زیبایی بدید ، معمولا رنگ روشن باعث میشه که احساس کنید خونه بزرگ تر هست و اگر خونه شما خیلی بزرگه، رنگ گرم و تیره تر باعث گرمای بیشتر خونه شما میشه. حالا در انتخاب رنگ چندین متد وجود داره مثلا: انتخاب رنگ مکمل یا انتخاب هارمونی رنگ ها و متد های دیگه می بایست برای پیدا کردن این رنگ ها از چرخه رنگ استفاده کنید . مقاله انتخاب رنگ را مطالعه کنید، درسته که در مورد انتخاب رنگ درب های ضد سرقت نوشته اما مقاله خیلی کلی هست و میتونه در انتخاب صحیح رنگ برای تمام وسایل خونتون کمکتون کنه.
در کنار این، انتخاب صحیح روکوب درب و دستگیره هم خیلی در زیبایی درب نقش داره ... توی سایت سام درب می تونید بعد از اینکه مدل درب ضد سرقت رو انتخاب کردید درون صفحه محصول، مدل دستگیره، رنگ و مدل روکوب رو انتخاب کنید و قیمت نهایی محصول رو ببینید، برای مشاهده اینجا کلیک کنید.
سایت خیلی خوبیه از این جهت که شما با سلیقه خودتون درب رو شخصی سازی می کنید.

2706