2733
2734
عنوان

بیاین خاطره شب عروسیم براتون تعریف کنم ببینین بدشانس تراز منم هست😑

| مشاهده متن کامل بحث + 325288 بازدید | 1258 پست
بعد ازت معذرت خواهی کرد؟  اونم شاید یه چی شنیده بوده اون لحظه هنگ کرده بوده  میبردیش دکت ...

معذرت خواهی ن . این قضیه مال ۶ سال پیشه اون موقع اصلا خودمم ازین چیزا سر در نمیاوردم که فوری بری دکتر براش توضیح میده که معاینه کنه میفهمه که چی به چیه. حالا این یکی دو سال که تو نی نی سایتم اطلاعتم زیاد شده ولی چه فایده. 

منم حس میکنم مشکل جنسی داشت البته انحراف که زیاد داشت همش درحال دیدن فیلم پ و ر ن بود وازمن توقع حرف ...

برا من سرد مزاج بود ولی فیلم میدید 

تو عمل نمیتونست مثل پیرمردها 

حتی دیده بودم س کس چت میکنه 

فوق العاده سرد و بی محبت بود 

هیچ حمایتی  نمیکرد هیچ غیرت و تعصبی روی من نداشت 

بعد ده سال زجر کشیدن وقتی خواستم جدا بشم فقط نگران مهریه بود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
به نظرم همه ی عروسا اگه روز عروسی شون یه ساپورت سفید بپوشن خیلی خوب میشه .منم شب عروسیم چندتا عوضی د ...

من پوشیده بودم یه جاهم خدا بهم رحم کرد که پوشیده بودم 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
برا من سرد مزاج بود ولی فیلم میدید  تو عمل نمیتونست مثل پیرمردها  حتی دیده بودم س کس چت ...

دقیقاااااااااااااااا مشخصات نامزد منو میگی 😁😁😁😁😁اونم نگران این بود منو عقدکنه ونتونه مهربده دردش مهریم بود ولی خصوصیاتی که گفتی دقیقا مال خودشه فیلم دیدن س ک س چت سرد وبی محبت حتی تولدمو تبریک نگف کادو توسرش بخوره همینطور خیلی بی غیرت بود من حجاب دارم گف باید بزاری کنار مانتو کوتاه یعنی کتی بپوشی ارایش انچنانی ناخن وبینیتو عمل کنی کلا خودتو بریزی بیرون شاید باب میلم بشی

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
كاش تو مامزدي ميفهميدي😿😿😢

من ۳ ماه بعد عقدم درگیر خرید جهیزیه شدم

چون خرید پا خودم بود.صب و شب خرید بودیم منو شوهرم

این حرفش هنوز یادم نرفته

در امد گفت اینقدر چیز خریدم برات واسه تو چمدانت تو هم باید هر چی خاستم بخری

ریش تراشو ساعت خرید .گوشه کمد دارن خاک میخورن

♥️💞

شب عروسی فقط عروسی داداشم اصن غوغایی ب پا شده بود 😑

تو همون ارایشگاه داداشم با مادر زنش بحثش شد یهو مادرزنش جلو همه خوابوند تو گوش داداشم داداشمم مادر زنشو هل داد😕

حالا این ب کنار توی تالار وسط عروسی یهو دعوا میشه پسر خاله های عروس با پسر عموهای من دعوا بزن بزن یهو پسر خاله عروس چاقو اورد واسه پسر عموم اخرم بعد کلی کتک کاری از تالار میزنیم بیرون عروس خودش تنها موند تو تالار 😕🤣

چجوری توضیح بدم  اول اینکه یه مدل رابطه داشتیم اصلاااا خون نیومد و من خیلی ترسیدم و شوهرم هیچی ...

منم تو عقد یه سری رفتم دکتر چون شب قبلش یه خورده شیطونی کرده بودیم. دکترم بر داشت گفت فقط یه کم ضربه خورده. اصلا نگفت این ازون مدلاست که خون نمیاد. باز یه بنده خدای بهم گفت یه کوزه که یه خورده سوراخ میشه اب تهش میمونه ؟؟؟؟ اینم حتما اینجوری بوده که دکتر چیزی نگفته. 

من ۳ ماه بعد عقدم درگیر خرید جهیزیه شدم چون خرید پا خودم بود.صب و شب خرید بودیم منو شوهرم این ح ...

هزینه هانا ببر بالا اصلا بهش تو جه نکن براشم لباس نخر شاید شما را دید یکم خودشا جمع کرد به خودت و بچه هات برس اون امانت نگه دار 

شب عروسی من بارون شدید اومد سیل راه افتاد همه همکارای شوهرم دم در به ردیف وایستاده بودن میخواستم برم ...

همچین اتفاقی برا من افتاد فقط خدارووشکر ساپورت داشتم روزی که داشتم میخریدم همسرم میگفت میخوای چیکار بابا الکی میگیری 

واای که یادم میوفته 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
دیگه در این که من نمی دونستم ببخش واقعا گفتم دلداریت بدم 

خودشم این جمله رو هی میگه.من بفکر اینده ام

کلن تو خصلتشونه دوس دارن جمع کنن فقط ملک و زمین بخرن

با لباس پاره بگردن ولی زمین بخرن

منم اینجور میگمش.ک تو اینایی ک جمع میکنی هیچکدوم برا اینده منو بچه هام نیستن

فقط عادت ب خرید داری.

♥️💞
2706