2737
2739
عنوان

😍خدایاشکرت بعده ۵سال بی بی چکم مثبت شد😍

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین به این چیزا فکر نکن خودتم درگیرشون نکن که استرس میگیری منم باید امضا مو درست کنم

اره هی فکرای ناجور میاد تو سرم.. خدا کنه زودتر صدای قلبشو بشنوم

الان بارداری؟ خب یه امضای خوشگل بزار دیگه

2731
اره هی فکرای ناجور میاد تو سرم.. خدا کنه زودتر صدای قلبشو بشنوم الان بارداری؟ خب یه امضای خوشگل بزا ...

ببین هرپقت این فکرا اومد تو سرت بگو خدایاشکرت که بچه سالم بهم دادی متمعن باش جواب میگیری

من خودم یه سقط داشتم مشکل داشت ولی این سری که باردار شدم اصلا استرس نداشتم که مشکل داره یانه چون از خدا خواسته بودمش خودش داده بهم و متمعنم سالم میاد بغلم ان شاءالله بچه توهخ سالم بیاد بغلت 

اره گلم هفته ۱۶همم چند وقته نیومدم اینجا اخرین بار اقدام بودم ماه اولم بود که اومدم تاالان  

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
فدات.دکتربهم نگفت چندهفتمه ۱۹ فروردین پریود شده بودم 

الان تقریبا 4/5 هفتته حتما دوهفته دیگه برو سونو/الان بری خارج رحمی و.... مشخص میشع اما ضربان قلب نه دوهفته دیگه 7 هفته قلبشو ه میشنوی

عزیزم خودتو بسپار دست خدا،آرامشتو حفظ کن و بگو خدایا بچم باشه سرباز امام زمانت،یه اسم خوب براش بذار و بسپارش به صاحب اون اسم،مثل محمد،فاطمه و...خیلی اثر داره.سوره ی بلد رو زیاد بخون برا در امام موندن جنین و بچه از نقص و آفته،خوندن آیت الکرسی وحتی بنویس و همراهت باشه خیلی خوبه،اگر بتونی توی خونه صدای قرآن و مولودیها و اشعار زیبا و حماسی بذار هم به خودت روحیه میده هم بچت توی فضای خوبی قرار میگیره.

در هرحال خودتو بسپار به خود خدا،انشاءالله هم خودت هم نی نی سالم و سلامت باشید.

با افتخار ایرانی و مسلمانم.
الان تقریبا 4/5 هفتته حتما دوهفته دیگه برو سونو/الان بری خارج رحمی و.... مشخص میشع اما ضربان قلب نه ...

خیلی ممنون ازتون شما اولین بتاتون عددش چندبود

خدایاشکرت منم باردارشدم😍🥰 دعاکنین سالم باشه من قبلا بارداری مولار داشتم خداناامیدم نکن توروبه زینبت قسم میدم
2738
عزیزم خودتو بسپار دست خدا،آرامشتو حفظ کن و بگو خدایا بچم باشه سرباز امام زمانت،یه اسم خوب براش بذار ...

فداتون شم مرسی ازتوصیه های قشنگتون🥰😘

خدایاشکرت منم باردارشدم😍🥰 دعاکنین سالم باشه من قبلا بارداری مولار داشتم خداناامیدم نکن توروبه زینبت قسم میدم
من صبح روز سوم موعدم بالای 200 بود همون روزم رفتم سونو تا داخل رحمی و... رو بدونم

انشالله سالم بیادبغلتون