2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عه برای شوهرم هم مینویسه؟ احتیاج نیست شوهرم خودش جدا بره دکتر؟ 

بله عزیزم واسه خودت ازمایش هورمونی مینویسه واسه شوهرت هم ازمایش اسپرم. بعد اگه جواب ازمایشش مشکوک باشه میگه بره پیش ی متخصص مردان ک معاینه بشه. 

البته دکتر میری نگو چند ماهه اقدام کردیم بگو مثلا یکی دوساله😁اینجوری دکتر بیشتر حساس میشه. ولی اگه بگی چند ماهه شاید بگه عیبی نداره برو تا یک سال طبیعیه😁

اها شوهر منم فردا قراره بره ازمایش ی ازمایش خون ی ازمایش اسپرم کلی استرس دارم😑

آزمایش خون ننوشته 

اسپرم هم راحت بود

دکتر معاینه کرده بعد ی شیشه داد گفته بریز تو اون 

2738

همه چی گرونه

من امروز ازمایش بارداری پرسیدم با بیمه ۷۰

بدون بیمع ۱۰۳

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

منم پنج ماهه که اقدامم  خبری نیست میرم هم خودم هم شوهرم بعد رمضون ازمایش بدیم 

برام دعا کنید حامله بشم نیازی ب ازمایش نداشته باشه 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
بله عزیزم واسه خودت ازمایش هورمونی مینویسه واسه شوهرت هم ازمایش اسپرم. بعد اگه جواب ازمایشش مشکوک با ...

خدا خیرت بده خواهری. دوسه ماه دیگه میشه یه سال که اقدامیم فعلا نمیخوام برم اتفاقا گفتم حداقل یک سال بگذره بعد برم فقط نمیدونستم از کجا باید شروع کنم. بعدش اینکه شوهرم واریکوسلشو عمل کرده بیشتر احتمال میدیم بخاطر اون باشه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
احتمالا مشکلی پیش اومده ۷۰ بوده شما ۷۰۰ پرداخت کردین... دوباره برو پارسه ببین داستان چی بوده

آخه دو بار رفته قیمت گرفته بود 

فکر کنم آزمایش دومش گرون بوده 

چون دوتا آزمایش نوشته بوده 

عه واقعا؟؟ خداروشکر امیدوارم کردی😍

تا یکسال طبیعیه ولی بنظرم اگه جفتتون برین ازمایش بدین بهتره دیگه خیالتون راحته ک مشکلی ندارین و اگه خدایی نکرده مشکلی هم باشه زودتر متوجه میشین و درمان رو شروع میکنین. 

منم تا یکسال صبر کردم بچه دار نشدیم تازه ازمایش دادیم متوجه شدیم اسپرم شوهرم ضعیفه و تحرکش کمه. الکی یک سال هدر رفت