2733
2734
عنوان

شما باشید ناراحت میشید؟ چه برخوردی نشون میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 31 پست

من روزای عادیم میپرسم ولی همیشه ج میده خیلی... 

یا دوست دارم خالی بگ میپرسم چقد؟ ب اون خیلی عادت کردم 😂😂😂

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داشت تو‌عین شوهر منی میری زو اعصاب ادم چرا گدایی محبت میکنی خب

چون احتمالا شوهرتم مثل من از همسرش محبت کافی نمی‌بینه .⁦☹️⁩

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731

من شوهر ندارم 

از مامان بابام میپرسم😐

بعدش فکر میکنم احمقانه ترین سوال ممکن بوده ولی دفعه بعد باز میپرسم

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
برم مشاوره چی بگم 

همین بگو. بگو من  از همسرم این سوال میپرسم. خودش کمکت میکنه. این اصلا عادی نیست

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
حق داشت تو‌عین شوهر منی میری زو اعصاب ادم چرا گدایی محبت میکنی خب

گدایی محبت نیست عزیزم همسرشه و اینکه بعضی وقتا طرف محبت میکنه ولی تو میخوای لوس کنی خودتو یا احساس میکنی اون لحظه نیاز داری به شنیدنش

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
من خودش هی بهم میگه ولی بازم خودمم میپرسم ولی عصبانی نمیشه😐 دیگه نمیپرسم ازش منم میترسم داد بزنه😐

😂😂😂 اگه عصبانی نمیشه بپرس حال میده

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2740
چون احتمالا شوهرتم مثل من از همسرش محبت کافی نمی‌بینه .⁦☹️⁩

اره دقیقا من از محبت کردن متنفرم

وقتی باهاش میکم‌میخندم میگردم بازی میکنم ینی محبت دیکه حتما نباید به زبون بیارم ک

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
من شوهر ندارم  از مامان بابام میپرسم😐 بعدش فکر میکنم احمقانه ترین سوال ممکن بوده ولی دفعه بع ...

خب مامان بابا که معلومه دوستت دارن

اره دقیقا من از محبت کردن متنفرم وقتی باهاش میکم‌میخندم میگردم بازی میکنم ینی محبت دیکه حتما نباید ...

شاید نیاز داره به زبون بیاری .نمیدونممم والا. 

حرف بدی نزده گفته این چه سوالیه می پرسی یعنی بدیهی است که  دوست داره

نه داد زد سرم⁦☹️⁩

2706