2737
2739
عنوان

بعضیا چرا گارد دارن و چیزی متوجه نمیشن

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 32 پست
آخی مث ک ب شما فشار اومده ک انقد پیگیری اومدی تو این تاپیکمم پست گذاشتی😂

تو بهت فشار اومد عزیزم من خیلی محترمانه گفتم قطعیت رو چیزی وجود ندارد تو پاچه منو گرفتی ترکیدی 😐

👈🤷👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بپرسم چرا میخوای طلاق بگیری؟ چندسال باهاش زندگی کردی بعد فهمیدی خیانت میکنه؟

خب دلایلم تو امضام....

۱۱ماه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2731
فقط میخوان عقده خالی کنن

دقیقا اون سری من گفتم دختر داشتن تو این جامعه که انقدر به زنا ظلم میشه لیاقت میخواد،اینکه طرف حامی دخترش باشه،بهش زور نگه وبیش از حد محدودش نکنه،کاش خدا به ادم درستش بده،خیلیا که پسرداشتن اومدن فحش دادن😐😐

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

میگن هرچی ما میگیم درسته و شما باید تاییدش کنین

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      
خب دلایلم تو امضام.... ۱۱ماه

آفرین مرسی جواب دادی عزیزم ایشالا موفق باشی برای این خانم توضیح بده ۱۱ماه با یه آدم زندگی کردی بعد فهمیدی داره خیانت می‌کنه توی یه خونه سر یه سفره و تو به رختخواب شاید از توهماتش در اومد یکم اون فشاری که روش کم شد🤣

👈🤷👉
2738
تو بهت فشار اومد عزیزم من خیلی محترمانه گفتم قطعیت رو چیزی وجود ندارد تو پاچه منو گرفتی ترکیدی 😐

چ ادبیاتی ی ذره برو رو ادب و صحبت کردنت کار کن کسی از تو نظر نمیخواد ک پریدی تو این تاپیکم پاچه میگیری😂

من لابد ی چیزی میدونم از زندگی اون پسر ک اینو میگم تو چی میدونی ک واسه همه ی نسخه میپیچی؟برو پی کارت بابا حوصله تو یکی رو دیگه ندارم

:)
دقیقا اون سری من گفتم دختر داشتن تو این جامعه که انقدر به زنا ظلم میشه لیاقت میخواد،اینکه طرف حامی د ...

ببین روال نی نی سایت اینطوریه که هرکی اولین پست تاپیک رو بزاره بقیه مثل مرغ دنبال اون میفتن و نفابید میکنن مثلا اگه اولین نفر کار استارتر رو تایید کنه همه تایید میکنن و بالعکس 😀 بدون اینکه از اصل خودشون استفاده کنن

این کاربری واگذاری  شده  به  حسین GKخریداری کردم  از  صاحبش☺
آفرین مرسی جواب دادی عزیزم ایشالا موفق باشی برای این خانم توضیح بده ۱۱ماه با یه آدم زندگی کردی بعد ف ...

😏اگ میدونستم واس این میپرسی ترجیح میدادم نگم...

نگار جون ببخش گلم....نمیدونستم منظور این دوستمون...

خودت بهتر منو میشناسی.

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
چ ادبیاتی ی ذره برو رو ادب و صحبت کردنت کار کن کسی از تو نظر نمیخواد ک پریدی تو این تاپیکم پاچه میگی ...

تو اول پاچه منو گرفتی وگرنه من خیلی محترمانه جواب دادم ادبیات تو کامل اون طرف معلومه از توهم بیا بیرون تا به فنا نرفتی🤣

👈🤷👉
دقیقا اون سری من گفتم دختر داشتن تو این جامعه که انقدر به زنا ظلم میشه لیاقت میخواد،اینکه طرف حامی د ...

تو هیچکدوم از این مدل تاپیکایی که شما میگین ، من ندیدم پسردارا فحش بدن... تو این تاپیکا زیاد شرکت کردم ولی هیچوقت فحش ندادیم ، فقط دلمون زیاد شکست☺ طرف میگه هرکی دختر نداره بدبخته ، آیندش سیاهه ، بی لیاقته، خب هرکی باشه ناراحت میشه..

استارتر تاپیکت از کجا به کجا کشیده شد😂

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706