2733
2739

حتما مشاور بگیر عزیزم

قوی و سرسخت راهی که میدونم به هدفم میرسم را طی میکنم😎اینجا زیر 20 سال بودن جرمه😆😂درحالی که بعضی ها تجربه و درک بهتری نسبت به بقیه دارن😁دهه 80 نیستم😁🌚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خیلی حساسم حتی وقتی حساسیتم دید خودشم گفت چقدر ناراحت میشی وقتی اونا رو گفت ـگفت دیگ نمیگم اینم ناشی گری خودم بوده ولی بدون مال گذشته بوده و تموم شده و ادم بی خطایی نبوذم.

دوس دختر بیشتر ایران داشته و.مجازی بودن اکثرا یا همکلاسیش. دوساله کاناداست.گفت دوتا اینجا حضوری داش ...

ییه فوتبالیست خارجی میگفت روزی سه بار با همسرش رابطه داره ببین اینجوری نباشه پدرت در میاد اونا هم بعد 10سال بچه دار شدن

طبیعتا کسی که اونجا زندگی کرده طرز فکر و رفتارش با اینجا فرق میکنه و من فک نمیکنم بتونید کنار بیاید با هم و هرچقدرم سر بسته هیچ لزومی نداشته فعلا بحث مسائل جنسی رو باز کنه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2740

ویژگی های منفی که گفتی به نظر من منفی نبودن، ببین تو در نظر بگیر اون الان ساکن کاناداست و خیلی از تابوهای ذهنی ما رو نداره. الان شما یه کوچولو تفاوت فرهنگی دارید، همین.

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪

شوهره منم گذشته خوبی نداره در صورتی که من توی عمرم حتی با پسری صحبت هم نکرده بودم ، چه اهمیتی داره مهم اینه الان بهم وفادار بمونه 

به نظرم اخلاقای دیگشو بررسی کن 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...

حس مبکنم برید اون ور آب خیلی جر و بحثاتون بالا میگیره 

چون تو از الان به دوس دخترای قبلیش گیر میدی ،  اونجام ک پر دختر آویزون ک ب ی ایرانی بچسبن خرجشونو بده 

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜
2706