2737
2739

سلام پیشاپیش بابت راهنمایی هاتون ممنون.

اول بگم من ۲۲ سالمه 

ایشون ۳۰.و ساکن کانادا دو ساله رفته برای درس و احتمالا همیشه برای زندگی.

اول جنبه های مثبت؛: ایشون همشهری ما هست،خانواده اش خوب و سرشناسن و میشناسیمشون،خودش دو تا مدرک داره یکی ایران مهندسی مکانیک خونده الانم کانادا یه رشته دیگه میخونه و در کنارش کار میکنه پاره وقت برای اینکه خرجیش دربیاره و دستش تو جیب خودش باشه ولی شغل اصلیش بعد اتمام درسشه که دو سال از درسش مونده.

چهره اش هم خوبه معقوله.قد و وزنشم پسندمه بهم میاد از لحاظ ظاهر.این جنبه ظاهری.

حالا جنبه منفی:که دو دلم کرده و شک به دلم انداخته،ما تازگی باهم اشنا شدیم خیلی وقت نیست اینم بگم قصدشون ازدواجه گفت اگر اشنا بشیم و بهم فرصت اشنایی بدیم و خوب باشه معرفی میکنم به خانوادم ولی همیشه باید قبل ازدواجم باید یه شناختی داشته باشم از طرف، خودش میگه من افکارم مثل همشهری هامون نیست(((((شهر ما مذهبی و سنتی ان)))))) ولی میگه لامذهب هم نیستم ولی افکارم بیشتر به خارجی ها میخوره؛ولی توی این مدت کم ایشون خیلی صریح رفت سراغ سوالای شخصی مثلا گفت طبعت چیه من شاخ دراوردم(خودش گفت طبعش گرمه و بالاست و باید زنشم اینجور باشه) یکی اوایل رابطه اینا بگه جون خودم دوس پسر نداشتم و اولین باره با کسی حرف میزنم و حتی پرسید موقع عادت ماهیانه چند روزه اس و چقدر درد داری و چیا باید برات فراهم بشه و حتی اول ارتباط وقتی جدی نشده بود و پیشنهاد اشنایی نداده بود از دوس دخترای قبلیش تعریف میکرد و حتی گفت رابطه دخول نداشته دیگه الله اعلم.فقط بوس و بغل و ماساژ.و کفت چند بار رابطه مجازی در حد س...چت هم داشته و حتی میگه من بچه اصلا نمیخام اگرم خاستم ده دوزاده سال دیگه میگه بچه پر دردسره و روی رابطه زن و شوهر اثر میزاره و مسئولیت داره اینا. همینا دو دلم کرده.چون من خودم با کسی نبودم برام عادی نیست و میترسم بعدا هی بهش شک کنم و روی مغزم رزه بره این خرفا.یکم مغروره و قد هست و اخلاق های خاصی داره حتی گفت درونگراس و از جمع و اجتماع فراریه تا حدودی این ویژگی منم هس ولی گفت که خیلی کم حرفه برعکس من ولی گفت اینقدر کم حرفم نمیدونم چرا با تو حرف میزنم اینقدر خسته نمیشم و دوس دارم همش حرف بزنم باهات.وحتی درمورد مهریه هم پرسید نظرمو گفت من طوری تعیین میکنم که بتونم سر سفره عقد بهت بدم ۱۴ سکه و نصف خونه و ۷۵۰ دینار یا درهم و با تمام شرایط ضمن عقد.گفت همه انسانن چرا شرایط ضمن عقدو ندم؟

ایا طبیعیه یکی ده روز اول ارتباط اینا رو بگه؟بهش گفتم این حرفا مال زن و شوهراست گفت من که چیزی نگفتک سر بسته فقط خاستم بدونم.برام عحیب بود.ایا عادیه این حرفا؟گفت من رو راستم.و بدون بدون خطا هم نبودم حالا تصمیم با خودت.

از لخاظ جنبه های منفی ک گفت دوس دختر داشته و ماساژ اینا میترسم کنارش نیام ولی اینم میدونم هرکس یک گذشته ای داره من توی گذشته اش نبودم ولی خودشم گفت عذاب وجدان دارم فکرات کن چون با کسی تو نبودی ولی من بودم ولی بدون صادقم و ادم پنهون کاری نیستم همین اولش بهت گفتم که تصمیم بگیری.

بعدشم گفتم اسم دختر حلو من نیار گفت چشم اونم ناشی گری خودم بود که بهت گفتم و دسم رو شد ولی گفت مطمئن باش اونا مال گذشته بودن ولی اعتماد برام سخته موندم چی کنم.وقتی جنبه های مثبتش میبینم واقعا خوبه و از حرف زدن باهاش لذت میبرم ولی یاد منفی میوفتم نمیدونم میتونم فراموش کنم یا نه.کاش اونا رو بهم نگفته بود بالاخره هرکس یه گذشته ای داره ولی من با کسی نبودم اصلا.

مثلا من همیشه دوسش داشتم شوهرم خارج بره ک منم برم خوب کم پیش میاد اینطور موردی و دیدگاه باز داره مثل بقیه مردای ایرانی گیر بده نیس خودشم گفت از گیر دادن و محدود شدن متنفرم ادما زندانی نیستن باید ازادی هم باشه.خانوادشم مثل خانواده خودم خوب و سرشناسن توی شهرمون.قیافش خوبه و دوتا مدرکم داره.ولی موندم چی کنم.

حالا رابطه جنسی نمیدونم ازش پرسیدم گفت دخول نبوده در حد ارضا شدن خودش با ماساژ.😔و گفت یه دختری دوسش بوده الان تموم شده ماساژش داده.😔اوایل اربتاط گفت ولی الان جدی تر شده پشیمونه ک گفته ولی مواظبه رفتارشه ک باهام جطور حرف بزنه چون بنظرم مشتاقه.

شما بودین چی میکردین؟نسبت به جنبه مثبت و منفی بنظرتون کدوم بیشتره؟ایا رد کنم؟یا میشه چشم ببندم روی اون حرفاش؟

حتی گفتم من فرق دارم با بقیه من با کسی نبودم ولی اینم شاید فرصت اشنایی بدم اینم یه ارتباط هدفدار نه دوستی فقط برای شناخت هیچ حرف بدی هم نباید زده بشه یا خواسته بد اصلا وگرنه خدافظ.اونم گفت هیچی ازت نمیخام چشم.

بنظر شما توی ذهنتون چطور آدمی میاد؟بشدتم براش رابطه ج گفت مهمه موقع ازدواج.

شاید باورتون نشه ولی اینقدر تند رفت و در مورد این همه چیزا حرف زد هنوز یکماهم نیست اشنا شدیم خودش گفت عذرمیخوام خیلی تند رفتیم باید کمترش کنیم.و کم کم سوالا رو بپرسیم و بهم فرصت بدیم فکر کردن.

همیشه واقعیتش دوس داشتم برم خارج کمتر کسی پیش میاد بره.ولی چیای دیگم برام مهم تره مثل اخلاق ایمان و خانواده اونا اولویته برام.

شما بودین چ میکرذین؟

اپایل اشنایی ک جدی نبود از دوس دختراش میگقت و تعریف میکرد ک هیچ کدوم به ازدواج نرسید چون از سر بچگی بود و ازدواج کردن و اونموقع سنش کم بود.

الانم بهم فرصت داذه فکر کنم و کفته اگر صمیمی بشیم چیا بگیم؟

خودش گفت یکسال یا دوسال دیگه میام ایران به تفاهم برسیم معرفیت میکنم به خانواده که زیر نظر اونا باشه و بعد ازدواج ولی کفت یکسال دیگه میام ایران باید ببینمت گففتم اهل قرار نیستم گفت میدونم ولی باید طرفم از راه رفتنش وغذا خوردنش خوشم بیاد.حتی شده یبار.

ولی الان مشتاقه و همش میگه فکراتو کردی.

میگی هم اخلاقت خوبه هم خانوادت هم عقاید نزدیکه تقریبا هم خوشکلی و........  .

واسه منم یسری چیزا مهمه و خط قرمزه.مثل دروغ و خیانت.بهشم گفتم.و گفتم من تو گذشتت نبودم و نمیخام کنکاش کنم اسم دختر هم جلو من نیار گفت چشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اسی کامل نخوندم فقط تا اونجا ک گفتی افکارم مثل همشهری هامون نیست(یکی از اشناهای ما هم ازدواج کرد با پسر همسایشون اونم سوئد بوده)میدونی منظوزش از اینکه من افکارم مثل همشهری هام نیست چیه؟؟؟ این پسر ک میگم همش ب مهمونی های مختلط و داشتن دوست دختر براش ی چیز عادی بوده مشروب خوردن و همه اینها حتی ب دختره گفته بود تو هم میتونی بری مهمونی دوست داشتع باشی حتی بهش گفته بود باید تو مهمونی هایی ک میبرمت لباس های باز و شیک بپوشی مثل امل ها نباش.

حالا ببین میتونی یا نه اون دختر تا پای طلاق هم رفت

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
همیشه واقعیتش دوس داشتم برم خارج کمتر کسی پیش میاد بره.ولی چیای دیگم برام مهم تره مثل اخلاق ایمان و ...

بهتره حتما بامشاوره در میون بزاری اخلاق خودتو بسنج .همه دوست دارن برن اونور ولی اونجا فرهنگشون خیلی فرق داره.خیلیییی

شاید فکر کنید شعار میدم ولی از کانادا خوشم نمیاد 

نمی تونم اونجا زندگی کنم 

درنتیجه نه😐😂

ولی عقایدش مشکل نداره به نظرم

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  

خودش و اصلا نمیشناسی پس 

خودت چی دلت با خارج هست؟

خیلییییی زمان و فکر میخواد چون مورد عجیبیه

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

دوس دختر بیشتر ایران داشته و.مجازی بودن اکثرا یا همکلاسیش.

دوساله کاناداست.گفت دوتا اینجا حضوری داشتم.که به نتیجه نرسید دختره خیانت کرد و گفت اخلاقامون بهم نمیخپره.بقول خودش شکست عشقی هم خورده که کفت اونا عشق نبود فقط توهم بود.

ببین مسئله جنسی تو زندگی مشترک خیلی مهمه. اگر در حد هم نباشید خیلی اختلافا پیش میاد . ولی باید یکی دوماه از آشناییتون‌میگذشت بعد مطرح میکرد . چون اخلاق و اعتقادات در اولویته . اگر مورد تایید بود بعد مسئله جنسی مطرح میشد. اگر شما میخوای یک عمر خارج از کشور زندگی کنی و احیانا با محیط اونجا سازگاری قبول کن. ولی شما روی دوس دختری ک ایشون داشته حساسی فک نمیکنم کنار این آقا دوام‌بیاری. 

2706