2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوست بابام لوازم خونگی داره بهم GPLUS رو معرفی کرد الان ۱۰ ماهه دارم استفاده میکنم مشکلی ندارم اصلا

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
2728
من بابام ۳تا جهیزیه داد  یکی سال ۸۲  ۸۷  ۹۵

من يدونه بودم اينقدر عذاب وجدان داشتممممممم خداروشكر تموم شد خدا به داد پدرت برسه 😓

البته از الان ناراحت سيسمونيَم بابام بايد بگيره 🤦‍♀️

مامانم میگه حالا تو باز تک فرزندی ردت میکنیم یه جوری ولی بیچاره کسایی که ۲ تا ۳ تا دختر و پسر دم بخ ...

سخت نگیر زندگیتونو شرو کنین انشا بعدا باکمک همسرت همه چی تهیه کن 

من سال 97پدرشوهرم وام بازنشستگی لوازم خانگی دادن 20م فقط اسنوا میشد بخریم 

من یخچال دوو و لباس شویی زروات خریدم 

کنارش یه یخچال دوقلو و ماشین ظرفشویی برای مادرشوهرم همش شد 19ت 1ت گذاشتیم رو 20ت 

چون لوازم دوو برداشتیم غروشنده پول اضافی گرفت 

باورم نمیشخ با 20ت انقد خرید کردیم 😂قسطشم ماهی 700

آنهایی که قلب مان را آتش زدند...                               خود از بوی دود گلایه کردند...
2738
من يدونه بودم اينقدر عذاب وجدان داشتممممممم خداروشكر تموم شد خدا به داد پدرت برسه 😓 البته از الان ...

نذار بابات بگیره 

اگه خودت شاغلی خودت بخر 

یا با همسرت بخرین بیشترشو پدرت کمتر بخره 

نذار بابات بگیره  اگه خودت شاغلی خودت بخر  یا با همسرت بخرین بیشترشو پدرت کمتر بخره  ...

خودم كه شاغل نيستم فعلا هم باردار نيستم فكر الكى ميكنم 🤦‍♀️😂 خونوادى شوهرم از اون حرف دراران 😏💦 ولى اره خودم با همسرم يه مقدارشو ميگيرم حتما

منم یه دونه ام 😓 میگم  مجرد میموندم بهتر بود😂

خدا كمك ميكنه ايشالله🤲😂 ضرورياتو بگير زياد وسيله الكى نخر به خونوادت فشار نيار هر چى كم بود بعدا كم كم ميتونى خودت بخرى 

من كه همه چي گرفت برام پدرم طفلك😓خودش راضى نميشد نگيره ميگفت يدونه دختر دارم

شوهرم هيچي بجز يه آينه كنسول نگرفت🙄

خودم كه شاغل نيستم فعلا هم باردار نيستم فكر الكى ميكنم 🤦‍♀️😂 خونوادى شوهرم از اون حرف دراران 😏💦 ...

خودت از الان پول پس انداز کن وقتی باردار شدی برو بخر فک کنن پدرت خریده 

من الان باردارم یه جوراب هم نمی‌ذارم بخرن

سخت نگیر زندگیتونو شرو کنین انشا بعدا باکمک همسرت همه چی تهیه کن  من سال 97پدرشوهرم وام بازنشس ...

باورت میشه من اصلا نمیگم چی میخوام یا نمیخوام

حتی نامزدم گفته وسایل سنگین به عهده خودم

ولی پدرم گفته نه همین یه بچه است پس انداز و هرچی که هست خرج میکنم

بابام شکر داره به اندازه خودش

2706