2733
2739
میگه همین جور زندگی کن به بچه هات برس بهش میگم منو واسه بچه ها میخواهی اصلا جوابمو نداد منم خسته ام ...

اصلا اینجوری فکر نکن.وقتی شما صحبت میکنی یه جورایی یاد رفتارای شوهر خودم میفتم.من اوایل شوهرمو دوست نداشتم فقط دنبال بهانه بودم که بحث راه بندازم و فقط تنش بود.یه جورایی ازهم دلسرد شده بودیم فقط تو یه خونه بودیم.و میدیدم شوهرم و خودم داریم بهترین روزامونو از دست میدیم با لجاجت.با خودم فکر میکردم الان من راه برگشتی دارم یا برگردم چی میشه.باز اینجا یکی هست که دوستم داره و هرکاری میکنه برام.میخواستم بگم منم فراز و نشیب زیاد داشتم ولی خودم خودمو تغییر دادم اگر که به ویژگیهای مثبت زندگیت فکر کنی میتونی منفیاشو از بین ببری.

تا بهم گفت بیا بریم توافقی جدا بشیم دلم برا بچه هام میسوزه دخترم امتحاناتش شروع شده

شما یه مدت به دلش باش،براش مامان نباش رفیقش باش ببین اوضاع اگه بدتر شد بعد راجع به اون مسائل فکر کن.بگو من زندگیمو دوست دارم تو رو دوست دارم بچه هامو خونمو دوست دارم.یه روزایی باهم دوتایی برین بیرون یه چند ساعتی رو باهم بگذرونین به دور از بچه و دغدغه های زندگیتون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خودش خواسته هاش اهمیت بده.بزار احساس بزرگی کنه شاید بخاطر این با خانوادت مشکل داره.مطمئن باش شما رو دوست داره ولی چون فکر میکنه خیلی وابسته خانواده ای میگه جدا شیم.بزار فکر کنه اون اول از همه برات اهمیت داره.

اصلا اینجوری فکر نکن.وقتی شما صحبت میکنی یه جورایی یاد رفتارای شوهر خودم میفتم.من اوایل شوهرمو دوست ...

عزیزم الان چه کنم باهاش باورت میشه اینقدر دوستش دارم از پریشوب هیچی نتونستم تو دهنم کنم حتی یه لقمه نون یا حرفاش میوفتم دلم میخواه خودمو راحت کنم ولی بچهام 

2731
عزیزم الان چه کنم باهاش باورت میشه اینقدر دوستش دارم از پریشوب هیچی نتونستم تو دهنم کنم حتی یه لقمه ...

یه مادر این فکرای بیهوده رو هیچ وقت نمیکنه شما هم نکن.توضیح دادم گلی قدر زندگیتو بدون بسازش.با از هم پاشیدن یه زندگی خودتونم داغون میشین.بنظرم ساختنش راحت تر از پاشوندنش باشه.شما باهش راه بیا انشاءالله که خدا هم کمک میکنه دلتون شاد میشه.بنظرمن که دارین به خودتون سخت میگیرین.شما عاشق زندگیتونین هردوتون👍فقط دنده لج و بزارین کنار

به خودش خواسته هاش اهمیت بده.بزار احساس بزرگی کنه شاید بخاطر این با خانوادت مشکل داره.مطمئن باش شما ...

شاید باورت نشه بخاطر اون الان یکهفته خانوادمو ندیدم تمام رابطمو با خواهرم قطع کردم میدونه ولی میگه من تو رو با خانوادت دیدم الان خانوادت اینکارو کردن تازه اونا هم هیچ کار نکردن بخدا یه نفر تو فضای مجاز بهش فحش داده الان میگع خواهر تو بوده

شاید باورت نشه بخاطر اون الان یکهفته خانوادمو ندیدم تمام رابطمو با خواهرم قطع کردم میدونه ولی میگه م ...

اشکال نداره تو آرامش باهش راجع به این صحبت کن.بگو هرکی بوده چرا الان زندگی من باید بخاطرش بهم بریزه و بهش بگو که دوستش داری و زندگیتو دوست داری.اگر عصبانی هم شد شما به اعصابت مسلط باش و باهش آروم صحبت کن

2738
اشکال نداره تو آرامش باهش راجع به این صحبت کن.بگو هرکی بوده چرا الان زندگی من باید بخاطرش بهم بریزه ...

میدونی چیه منم از دستش ناراحت بودم خیلی بهش یه چیزایی گفتم گفتم من خسته ام از رفتارات گفتم خیلی بهم بد کردی واگذارت میکنم گفت دیگه هیچ کار برا من نکن گفتم دیگه نمیکنم الان خودم پشیمونم بد گفتم بهش 

گلی مشکلتون حاد نیست واقعا ولی الان حل نشه بمونه و تلنبار بشه حاد میشه.بگو من بخاطر تو یه هفتس خانوادمو ندیدم چون برام مهمی چون شوهرمی ناراحتیت برام مهمه با اینکه اصلا فکر نمیکنم کار خانواده من باشه.دلشو بدست بیار بزار بهت اعتماد کنه،چیزی نمیگذره که با خانوادتم خوب میشه

2706