2733
2739
عنوان

زنی ک چهارتا پا داشت+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 64 پست

ولی همین که 2 بار درماه پریود بوده 🤦‍♀️🤦‍♀️

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لامصب شوهره از هردوش فیض برده🤣 یه شب این  یه شب اون🤣

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
2728

راستی باسنم دوتا داشته؟

فکرشو کن نوبتی میگوز*یده😂😂😂😂

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2740
و نوبتی پی پی میکرده😅😅

بچه بوده چجور پوشکش میکردن🤔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بدبخت پدرش باید دوبرابر پوشک میخرید

بچه ها من طرفم شبا معمولا تا ۱ و نیم بیداره صبحها ۹ میره مغازه ظهرا هم ‌۲ ساعتی میخوابه ....  شبا با دوستاش میره بیرون جمعه ها با منه ...  هر شب ساعت ۹ و خوردی مسیج میده بهم که رفتی خونه یا نه بعد میره با دوستاش ... دیشب مسیج نداد خودم ۱۱ پیام دادم گفت با دوستم دارم میرم باغ  ساعت ۱ و نیم شب زنگ و مسیج زدم جواب نداد الآن بیدار شدم دیدم ۲ و نیم فقط مسیج داده سلام عشقم ... باز الآن ۲ بار زنگ زدم جواب نداده  شک کردم بهش طبیعیه یا شکاکم ؟  

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند ... از گوشه بامی که پریدیم پریدیم ...
2706