2737
2734
عنوان

حالت تهوععع بارداری دلممم میخاد بمیرممم

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودتو سرگرم یه کاری کن یا بگو مامانت بیاد پیشت تنها موندن خودش آدمو مریض میکنه 

ارررره دقیقا مامانم دیروز پیشم بود بهتر بودم تنهایی ولی نمیتونم تحمل کنم خدا خیری ب اون بنده خدا بده الان گف نون خشک خوبه نون بربریارد اوردم دارم میخورم بهترم 

اره من ۳روز قبلش زدم باز بستگی ب بتا داره 

من5شنبه ازمایش خون دادم منفی بود البته اون موقع هنوز موعد پریودم نشده بود بااینکه دوره هام هم منظم هستش28روزه ست حالا نمیدونم بی بی بزنم یا صبر کنم

2738
آره انداختم الان منم مال هنده نمیدونم دیگه اثرش چطوریه

حالا حواستون باشه جوشان زیادم خوب نیست

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
اره سردی معده دارم 😭

خوب گرمش کن .چایی دارچین بخور .چای زنجبیل بخور .خرما بخور .خیلی بده عزیزم چون منم این مشکل رو داشتم الان بهترم.ومن متاسفانه خلط پشت حلق دارم عذاب اوره چقدر دکتر رفتم واسه لعنتی ولی هیچ .حالا بعد از کرونا میرم طب سنتی 

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
خوب گرمش کن .چایی دارچین بخور .چای زنجبیل بخور .خرما بخور .خیلی بده عزیزم چون منم این مشکل رو داشتم ...

میخورم ولی تاثیر گذار نیستن سه روز پیش لواشک خوردم بخاطر همون الان سه روزه دارم بالا میارم هرچی میخورم فایده نداره دیگه دستو پام بی رمق شده 

میخورم ولی تاثیر گذار نیستن سه روز پیش لواشک خوردم بخاطر همون الان سه روزه دارم بالا میارم هرچی میخو ...

خوب بعدش سریع به گرمی بخور.