2737
2739
دوستای من شاغلن خیلیاشونم کارگر ندارن خودشون دس تنها یا مادروخواهرشون کمک میکنه خواهرم تاپارسال شاغل ...

خوب دوستای شمااینطوز بودن 

من عادت ندارم ب کسی زحمت بدم کارگر می‌گرفتم سالی دوسه باری، شیفت وامیستادم غذابیرون 

دوسه برابر میشد هزینش ، 

بایکوپونصد نمیصرفید تاز ب هیچ تفریح ومسافرت و...ام نمیرسیدی

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
خوب دوستای شمااینطوز بودن  من عادت ندارم ب کسی زحمت بدم کارگر می‌گرفتم سالی دوسه باری، شیفت وا ...

سالی دوسه بار که برای خونه تکونیشون میگیرن ولی دائم هفتگی کارگر بیاد ندارن همه کارا باخودشونه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سالی دوسه بار که برای خونه تکونیشون میگیرن ولی دائم هفتگی کارگر بیاد ندارن همه کارا باخودشونه 

ن هفتگی ک نه منم نمیگرفتم 

درکل تواین مدت همسرم می‌گفت ب خونه نرسیدی و...بااینکه خسته ام میشدم

ن هفتگی ک نه منم نمیگرفتم  درکل تواین مدت همسرم می‌گفت ب خونه نرسیدی و...بااینکه خسته ام میشدم

مادرم همیشه میگه زن شاغله خیلی هزینه هاهم بیشتره وقت صرفه جویی نداره منم عروسی کردم سرکار نرفتم نسبت به کارم حقوقش پایین بود دو سع سال موندم هیچ پیشرفتی نداش ولی تاوقتی بچه نداشتم حوصلم خیلی سر میرف بااینکه باشگاه میرفتم بادوستام بودم شوهرم میگف اشتباه کردی کارتو ول کردی حالا خودشم میل نداشت تو عقد برما😒 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
خب در عرض ۳ماه هشتادتومت بدون هیچ زحمت توخونه نشیتی کاری نمیکنی کمه مگ

۸۰میلیون؟

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
اری

جالبه 

سایت اش را می تونید بدید؟؟

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2740
درخاست دوستی بده بهت یادبدم

سپاس

هر روز یه تاپیک سر این موضوع و آخرش بحث و دعوا

بابا هر کی هر جور راحته والسلام

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
مادرم همیشه میگه زن شاغله خیلی هزینه هاهم بیشتره وقت صرفه جویی نداره منم عروسی کردم سرکار نرفتم نسبت ...

مردا همینن چششون ب پول بیاد باز نطرشون عوض میش 

اره درکل نه صرفه جوییای ی زن خانه دار ومیتونن همم ک ی سری هزینه ها اضافه میش ب دنبالش 

من ک تاازدواح کردم نرفتم والا وظیفه ای ندارم کارمم پیشرفتی نبود صندوقدار بودم حثوقشم کارگری حساب میشد ، صب زود سختم بود برم باز غرم بشنوم درصورتیکه باید بخوابم وبخورم ویکی دیک بیاره