2733
2739
عنوان

مامانا نظرتون در مورد اسم *زینب*چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11875 بازدید | 316 پست

برای این دوره خوب نیست به نظرم

به خودم قول دادم هیچوقت غصه‌ی گذشته رو نخورم، غصه‌ی اتفاق افتاده.. بدترین روزی رو که داشتم یادمه، اما فقط یادمه.. مثل ا‌ون روز درد نمیکشم، مثل اون روز اشک نمیریزم.. یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر کردم این آدم مچاله شده دیگه تا صبح‌ دووم نمیاره ولی صبح شد.. یه روزایی تو‌ زندگیم اومدن که فک کردم عقربه ها دیگه قراره تکون نخورن ولی گذشت، رد شد، تموم شد.. اگه باور کنیم که هیچ چیزی توی زندگی دائمی نیست دیگه هیچوقت غصه نمیخوریم.. چه اشک بریزی و خودتو به درو دیوار بکوبی، چه بخندی و قدم بزنی، دیگه نمیتونی زمان رو به عقب برگردونی، همه چی میگذره..پس غصه‌ی اتفاقی که افتاده رو هیچوقت نخور...

اسم سنگین و ارزشمندیه ولی باید در نظر داشته باشیم که تو این دوره چنین اسمهایی منسوخ شده اند و طالب ندارن ، مثلا اگه شما این اسم رو بذاری به احتمال زیاد بچتون که بزرگ بشه خودش اسمش رو تغییر بده

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زینب؟؟؟ سنگین نیست؟؟

نه اصلا  خیلی شیکه

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

حلما نذار تورو خدا دیگه دارم بالا میارم از این اسم یعنی یهو یه اسم اپیدمی میشه کل فامیل و آشنا و در و همسایه گذاشتن حلما 👍

زینب هم من دوست ندارم اون دیگ سلیقه خودتون هست 

خیلی قشنگه.اتفاقا تازگیا خیلی دیدم اسم دختراشونو زینب میزارن.تازه به اسم پسراتونم خیلی میاد.انشالله مثل همون بزگواران خواهر و برادر خیلی خیلی دوست باشن یه خواهر و برادر واقعی

من عاشق شوشو جان و بچه هامم