2733
2739
عنوان

بیاین براتون ایت الکرسی میخونم حاجت روا بشین الهی

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براتون خوندم عزیزای من الهی هر چی از خدا خواستین بهتون ببخشه    هر کس دیگه هم خواست بیاد براش بخونم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
لطفا برای دوستام بخون @شولا۹۹       @janiar       ...

ممنونم عزیزم منم برای حاجت استارتر و شما ۱۰۰مرتبه صلوات میفرستم خیلی خیلی لطف میکنی در حقم یک دنیا ممنونتم ❤❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ممنونم عزیزم منم برای حاجت استارتر و شما ۱۰۰مرتبه صلوات میفرستم خیلی خیلی لطف میکنی در حقم یک دنیا م ...

ممنون گلم همیشه شرمنده میکنی منو 

منم 

برات صلوات میفرستم عزیزم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2738
@تیناجونیی     @دارچینم     @timtima     @خوبها   &n ...

هرلحظه زیر نگاه خدا باشید..

از همه تون خواهش میکنم واسه خواهرم دعا کنید، ۲۷ هفته هست که بارداره و الان خیلی مشکل داره، بعد از ده ساااااال باردار شده، خواهش میکنم دعا کنید بچش بمونه براش.

دلخوشی ها کم نیست ، دیده ها نابیناست..
لطفا برای دوستام بخون @شولا۹۹       @janiar       ...

فداتشم خیلی گلی الهی به حق همین ماه بهترین ها برای تو باشه وتنت سلامت 😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ⚘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💐

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌺

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌼

😍جگرگوشه ام👼 چشمانم خیره به راهت مانده 👀بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم با عطر تنت مست تر می شوم اصلا با تو دوباره متولد می شوم من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🤰🤱،منم بالاخره مادر شدم میشه برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی 💖😘 خدایا شکرت هزاران بار شکرت 
فداتشم خیلی گلی الهی به حق همین ماه بهترین ها برای تو باشه وتنت سلامت 😘 اللهم صلی علی محمد و آل مح ...

لطف داری عزیزم💖💕💙💛💚

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

کسی دیگه ای نمیخواد براش آیت الکرسی بخونم🌹

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️