2737
2739
عنوان

بیاین براتون ایت الکرسی میخونم حاجت روا بشین الهی

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 162 پست
برا همتون خوندم الهی حاجت روا بشین  و به همه ارزوهاتون برسین هر کی هم خواستین تگ کنین براشون بخ ...

عزیزم برا مامانم اینا و خودمون،مرسی الهی ک بهترین بخت نصیبت شه

آقا ب اسم کاربریم گیر ندین،هرچی میزدم نمیشد،یهو این ب ذهنم رسید میشه برا خونوادم ک خونه ای ک میخوان بخرن و خودم مستقل شم ی صلوات مهمونم کنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دعاکن دخترام عاقبت بخیربشین وخدایه پسرم بهم بده اخه خیلی ارزوشوداریم.براخوشبختیت وعاقبت بخیریت صلوات فرستادم.

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2728

انشالله همسری لایق نصیبت میشه

۵ گل صلوات براتون فرستادم و ایه الکرسی

التماس دعا از همگی برای رفع گره های زندگیم

لطف میکنید برای گشایش در کارهام صلوات بفرستید و دعا کنید. سپاس فراوان
2740

نسترن.....نی نی....خدا بهترین رو برات بخواد

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

برامنم بخون قربونت برم اسمم کیمیا هستش

خدایا  بابت تموم اون چیزایی که دادی و ندادیو میخوای بعدا بدی ندادیو نمیخوای بدی دادیو قدر ندونستم گرفتی شکرت...     خدایا باتو هر چیز غیر ممکنی ممکن میشه بارالله شکرت ...خدایا بخاطر اینکه ابرومو نبردی و دیدیو دم نزدی و با لطفت غمو از دلم بردی شکرت ... 

لطفا برای من دعا کن انتقال جنین دارم مثبت بشه وبمونه برام انشالله خدا یه بخت خوب نصیبت کنه الهی امین اسمم ناهید برای دوستم مینا هم به نیت بارداری شدن بخون مرسی 💜

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷