2733
2734
عنوان

حاحت گرفتن در روز ۲۵ رمضان

| مشاهده متن کامل بحث + 2736 بازدید | 103 پست
اینو ببین بسم الله الرحمن الرحیم"🌹 🌸🍃"قُلِ اللَّهُمَّ فاطِرَ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ عالِمَ ال ...

من برا بارداری میخوام،یعنی میشه این

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
آره ولی بایدپاک باشی  بده یکی برات بنویسه

خیلی ممنون. بعدش شانسی یه صفحه قران  رو باز کنم بذارم اونجا؟ 

اونجا که گفتی پیام رو ببینید یعنیچی؟

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون. بعدش شانسی یه صفحه قران  رو باز کنم بذارم اونجا؟  اونجا که گفتی پیام رو ببینی ...

آره مثل فال حافظ که می گیرین

🌹🌻 نماز مغرب امشب تا اذان صبح فردا (۲۷ ماه مبارک رمضان)
 بنیت کلیه حاجات؛
 فرصت دارین تا قرآن رو باز کرده صفحشو کامل بخونین و پیام قرآن را برای خودتون ببینین
و دعای کارگشایی قرآن رو یک بار نوشته
 و ی صدقه را لای همون صفحه گذاشته بعد از گرفتن حاجت؛
صدقه رو رد کرده و اون دعای قرآنیو به آب جاری تمیز بندازین.🌻🌹

2731
خیلی ممنون. بعدش شانسی یه صفحه قران  رو باز کنم بذارم اونجا؟  اونجا که گفتی پیام رو ببینی ...

تلگرام داری؟

بروتلگرام سرچ کن کانال ذکر های قرآنی بعدبروپروفایل چندتاکانال هست کانالی که نوشته کانال همراهان قرآنی عضوشواونجاراهکارداده خودت هم ازشون سوال کنی بهت جواب میدن

سوال کردم گفتن بادستکش ودست نزدن به آیه های قرآن خودتون هم می تونین بنویسین

خودم نوشتم. البته سعی کردم دستمم نخوره. قبلشم دوش گرفتم.

شما قبلا انجامش دادین؟ یعنی تجربه شده اس؟ اخه من تا حالا نشنیده بودم

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2740
خودم نوشتم. البته سعی کردم دستمم نخوره. قبلشم دوش گرفتم. شما قبلا انجامش دادین؟ یعنی تجربه شده اس؟ ...

حاجت رواشین 

سوالی درمورداحکام دارین ازیک خانمی توی نی نی سایت است بپرسین اسم مرجعتنون رومیگین وطبق فتوای مرجعتون جواب می ده.

https://www.ninisite.com/user/d57eea9c-76f3-4b57-bfee-b1247ae5cac8/bano-khaki

من هم امسال انجام دادم از توی یک کانالی دیدم،اگرمصلحت مون باشه خداحاجتمون رومی ده

خودم نوشتم. البته سعی کردم دستمم نخوره. قبلشم دوش گرفتم. شما قبلا انجامش دادین؟ یعنی تجربه شده اس؟ ...

تلگرام داری؟

بروتلگرام سرچ کن کانال ذکر های قرآنی بعدبروپروفایل چندتاکانال هست کانالی که نوشته کانال گروهی همراهان قرآنی عضوشواونجاراهکارداده خودت هم ازشون سوال کنی بهت جواب میدن

کانال خیلی خوبی حتی سالنامه هم می گیره،اسم خودت یا کسی دیگه رو می دی و برات سالنامه می گیره

سالنامه یه کمک قرآنیه که مهمترین اتفاق یکسالتونو با راهکار قرآنیش بهتون میگه

آره عزیزم تلگرام داری؟ بروتلگرام سرچ کن کانال ذکر های قرآنی بعدبروپروفایل چندتاکانال هست کانالی که ...

عزیزم اصلا پیدا نکردم همجنین کانالی رو میشه از صفحه اش اسکرین بگبرید

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
عزیزم اصلا پیدا نکردم همجنین کانالی رو میشه از صفحه اش اسکرین بگبرید

اول کانال @Quran_movahed
*کانال ذکرهای قرآنی* بعدبروتوی آیدی یاپروفایل درست نمی دونم چی بهش میگن

بعدبروگروه همراهان قرآنی اونجاعضوشو