2752
2734
عنوان

هر سوالی از هر دری در مورد دکوراسیون اتاق کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 36119 بازدید | 237 پست
سلام نلی مهربون از اینکه وقت گذاشتین و برای من میل فرستادین و همچنین راهنمایی مفیدتون ممنونم .
نلی جان نی نی من دختره ولی می خوام اتاق یه جوری باشه که مختص دختر یا پسر نباشه مثلا سرویس خواب رو می خوام رنگ چوب بگیرم . حالا اگه شما رنگ های دیگه ای برای اتاق به جز ترکیب رنگ زرد با رنگ دیگه ای و ایده قشنگی دارین لطفا من رو راهنمایی کنید من تو ماه 8 هستم زمان زیادی هم ندارم . فوم هایی که برای کف دیدم فقط رنگهای متفاوتی دارن بدون هیچ طرحی و متری 12500 تومان هست من نمیدونم مرغوب هست یا نه ؟ و آیا بهتر از موکت و فرش هست ؟ و آیا سوراخ می شه جای پایه وسایل زخمیش می کنه ؟ و کلا سر درگمم. ممنونم خانوم گلی . بوس
سلام سمی عزیز .خواهش میکنم ...
تو وبلاگم یه قسمتی هست با عنوان 2 تا نی نی و 1 اتاق ...تو اون قسمت در رابطه با رنگهایی با دختر و پسر مشترک هستند نوشتم...
با این حال ترکیب رنگ بنفش با سبز روشن و زرد ... و نسکافه ای با بنفش و زرد ...و...برای هر دو جنس مناسب هست..
در مورد کف پوش هم بهتره از جنسی استفاده کنی که پرز نداشته باشه تا حساسیت ایجاد نکنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتاق نی نی یک طرف رنگ سفید یک طرف دیوار کاغذ ابی طرح اسمون با ابر که نی نی خوابیده روی ابرها

می خواهم تخت وکمدش سفید بگیرم برای پرده به نظرت چی بگیرم؟

؟
برای تزیین در اتاق وگیفت لطفا راهنمایی کن
سلام پونه جان خیلی خوشحال شدم نی نی دار شدی ...عزیزم برای پرده برای ایننکه خیلی هم اتاقت بی روح نباشه از ترکیب ای و سبز روشن استفاده کن ..میتونی نسکافه ای هم قاطی کنی ....
سلام نلی جان نی نی من دختره رنگ اتاقش صورتیه نمیخواستم تختش هم صورتی باشه براهمین تخت وکمدسفیدبراش گرفتمپایین کمدهادوتاکشوداره یکی سبزویکی ابی تاج بالای کمدهاهمسبزوابی است کلاوقتی نگاش میکنی بیشترسفیدبنظرمیادوسبزابیش زیادنیست حالاسوال من اینه که اتاقش راچطوری تزیین کنم؟حتمابایدبااستیکرتزیینش کنم یاجوردیگه ای هم میشه؟ممنون اگه نظربدید
پونه جان برای پرده شما اگر میخوای ابی و سبزبگیری سعی کن ابی پرده روشن باشه و سبز تند تر ..میتونی از ترکیب بنفش سبز م استفاده کنی...اترکیب ابی روشن با سبز و زرد هم خیلی خوب میشه
2706