2733
2734
عنوان

هر سوالی از هر دری در مورد دکوراسیون اتاق کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 36119 بازدید | 237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام نلی جون خسته نباشید
ضمن تشکر از راهنمایی های خوب شما میخواستم ازتون بپرسم قیمت سرویس سامیار یاسمین تو نمایشگاه چنده ؟آخه تو نمایندگی شهر ما دورنگ داره یکی سفید و قهوهای یکی هم رنگ کرم آیا قیمت این دو تا باهم متفاوته؟ ویه سوال دیگه اندازه تخت این سرویس 160 یا 180؟
ممنون میشم پاسخم رو بدهید
منم توی کاغذ دیواری اتاق موندم سرویس خوابش مدل پرنسسه که سفید با گلای یاسی هست.فرش هم تقریبا همین رنگه فقط یه کم هم آبی داره رو تختی هم سرخابیه.کمکم کن واسه کاغذ دیواری.ممنون میشم.
سلام نلی جان من فقط سرویس کالسکه و کریر و ساک و... خریدم که رنگشم طوسی قرمزه بچه ام پسره حالا به نظر شما من سرویس چوبشو سفید بخرم بعد فرش و پرده و روتختی رو قرمز طوسی بگیرم خوب میشه؟یه مشکلی که دارم رنگ اتاقش یه چیزی بین کرم صورتی گلبهی هستش صورتی نیست اما یه تناژی از این رنگایی که گفتم داره چون اتاقشم بزرگه الان برام مقدور نیست بخوام رنگ کنم چون یکسال بیشتر نیست که رنگ کردیم یه چیز خیلی تاپی می خوام در بیاد میشه راهنماییم کنی ممنون میشم.
سلام رز پست ها : 729 عضویت:1392/12/24 1393/3/18 - 10:30 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل منم توی کاغذ دیواری اتاق موندم سرویس خوابش مدل پرنسسه که سفید با گلای یاسی هست.فرش هم تقریبا همین رنگه فقط یه کم هم آبی داره رو تختی هم سرخابیه.کمکم کن واسه کاغذ دیواری.ممنون میشم ............................. عزیزم عذر میخوام دیر شد ..رنگ یاسی رنگ خاصیه که باید خیلی محتاط باهاش برخورد کرد .باید در کنارش یه رنگ زنده بیاد تا خودشو بهتر نشون بده .همخوانی این رنگ با رنگ سبز روشن عالیه که اگر به اندازه استفاده بشه تاثیر فوق العاده ای روی هم میزارن . بهتره تو کاغذ دیواری که انتخاب میکنی این رنگ باشه .میتونی کاغذ دیواری راه راه انتخاب کنی که رنگ سبز توش باشه .از مطالب وبلاگم هم میتونی کمک بگیری
الی پست ها : 535 عضویت:1392/8/11 1393/3/19 - 11:27 صبحگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل سلام نلی جان من فقط سرویس کالسکه و کریر و ساک و... خریدم که رنگشم طوسی قرمزه بچه ام پسره حالا به نظر شما من سرویس چوبشو سفید بخرم بعد فرش و پرده و روتختی رو قرمز طوسی بگیرم خوب میشه؟یه مشکلی که دارم رنگ اتاقش یه چیزی بین کرم صورتی گلبهی هستش صورتی نیست اما یه تناژی از این رنگایی که گفتم داره چون اتاقشم بزرگه الان برام مقدور نیست بخوام رنگ کنم چون یکسال بیشتر نیست که رنگ کردیم یه چیز خیلی تاپی می خوام در بیاد میشه راهنماییم کنی ممنون میشم. ........................................................ عزیزم به نظرم اصلا لازم نیست رنگ اتاق دو با وسایلی مثل کریر یا کالسکه ست کنی .ضمن اینکه رنگ طوسی و قرمز برای نوزاد سنگینه و خیلی مناسب نیست .رنگ اتاق کوچولوت الان خوبه و هر رنگ سرویسی بخوای میتونی توش بزاری من خودم سرویس رنگ سفید رو خیلی دوست دارم ولی میتونی تو انتخابت رنگ راش رو هم در کنار سفید در نظر بگیری .فقط برای رو تختی از رنگهای بچه گانه تر استفاده کنی .ضمنا من اصلا با استیکر موافق نیستم البته این یه نظر کاملا شخصیه .ضمنا از مطالب وبلاگم هم میتونی کمک بگیری .
سلام ممنون میشم به منم کمک کنی دیوار اتاق نیتین سفید و میخوام نوار تزیینی براش بگیرم تخت و کمدش سفید صورتی برای فروش موندم یه فرش 6 متری بخرم یا کفشک موکت کنم روش یه فرش عروسکی کوچک بندازم چون کف اتاق سنگ نمیخوام خالی بمونه می ترسم بچه سر بخوره
دختر نازم 16/6/93 ساعت6:45 صبح اومد بغلم خدایا شکرت
ani68آنلاین پست ها : 78 عضویت:1392/8/28 1393/3/20 - 7:16 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل سلام ممنون میشم به منم کمک کنی دیوار اتاق نیتین سفید و میخوام نوار تزیینی براش بگیرم تخت و کمدش سفید صورتی برای فروش موندم یه فرش 6 متری بخرم یا کفشک موکت کنم روش یه فرش عروسکی کوچک بندازم چون کف اتاق سنگ نمیخوام خالی بمونه می ترسم بچه سر بخوره ............................................... عزیزم بهتره کف اتاق رو کاملا موکت پرز متوسط کنی و البته دیگه فرش روش نندازی ..موکت رو هم با پرز متوسط و مخصوص اتاق کودک بگیر که آسیبی به کوچولوت نرسه و ایمنی هم داشته باشه
2706