2737
2739
عنوان

انقدر گریه کردم خودمو کتک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 80990 بازدید | 917 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون گشنش بوده حق داره سر زنش داد بزنه فحشش بده هولش بده بعد ابن روزه بوده گشنش نبوده؟؟ 

نه عزیزم منظورش اینه خب گشنش بوده زودتر شروع کرده همچین کار خطایی نکرده بوده ولی اینکه دست بزن داره و فحاشی میکنه رو هیچ کس تایید نمیکنه

2728

چقد عوضیه کاش قبل ازدواج آدم میفهمید طرفش روانیه

خیلی سخته میدونم تقریبا همسنیم 

کاری که از دستم بر نمیاد ولی واست دعا میکنم❤😘

باز میشه این در..... صبح میشه این شب..... صبر داشته باش🫀با هرکی مثل خودش :) 🙃INTJ#
ن  اشگال نواره منم خدایی دارم منم تنها نیستم درسته مادر ندارم اما خدارو که دارم  ای کاش د ...

عزیزدلم اصلا ربطی به این که شما مادر نداری نداره که

خب گشنش بوده تحمل نداشته این حرفا فقط تو رمان هاس از ۱۰۰ تا مرد ۵ نفر رمانتیکن اقایون شکمو هستن من خودم داداشم بیاد خونه ۵ دقیقه شام دیر اماده بشه یه عالمه غر میزنه.بنظرم شما زیادی شلوغش کردیی فک کنم دیگ اخلاق همسرتون اومده باشه دستتون از ادمایی ک کاری رو انجام نمیدن نباید به زور بهشون تحمیل کنی یا دعوا را بندازی بنظرم مقصر شما بودیی.هرچند اونم نباید میزد ولی شما لج کردی 

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
هیچکس نه خواهر نه مادر نه خاله  ای کاش بمیرم کل بلوزم خونه

خواهریم گلم قشنگم ببین اون مرد وقتی این رفتارو میکنه دیگه نباید ازش توقع دوست داشتن یا توجه زیاد داشته باشی نمیگم حق نداری چرا اتفاقا توقع داری حقم داری اما چاره چیه؟ 

هیچوقت وقتی میلینی شوهرت حیوونه باهاش سر چیزای کوچیک بحث نکن عزیزدلم قشنگم پاشو اشکاتو پاک کن یه لباس تمیز بپوش و سعی کن بهش بی تفاوت باشی 

دبدی وفتی کسیو دوسش نداری برات مهم نیست؟ تو هم برات مهم نباشه😘😘😘تو خدارو داری سعی کن از ته دلت با خدا ارتباط بگیری باشه خوشگلم؟ اون موقع وقتی خدارو حس کردی هررچی تزش خواستی بگو اون به حرفات گوش میده خوشگله من❤️❤️❤️خواستی دردو دل کنی من هستم نفسم

2740
ماجراپفکه شده خدایی سرموضوعات مسخره 😐 عزیزم شوهرت دقیقا ازکدوم باغ وحشه ؟

ای وای نمیدونم  سرم داره میترکه چنان هول داد به اینه کل میز جا به جا شد 

انقدر حولم داد نفسم بالا نمیاد 

برام یه صلوارت میفرستی 
اون گشنش بوده حق داره سر زنش داد بزنه فحشش بده هولش بده بعد ابن روزه بوده گشنش نبوده؟؟ 

من نمیگم حق داشته ولی میگم لج از طرف خودش بوده وقتی مثلا من شمارو میشناسم میدونم اخلاقتون اینجوریه دیگ ازت توقع ندارم که 

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

روزت قبول باشه عزیزم پاشو اول یه چیزی بخور ..عیب نداره..

ولی ببین  اگه همون اول دوتا چایی میریختی شاید این مشکلات نبود..کم کم تو زندگی تجربه کسب می‌کنی واین چیزا رو میفهمی که با یه گذشت های کوچیک وساده میشه جلو خیلی دعواها رو گرفت مردا در برابر گرسنگی ضعیف هستند..شما که اونقدر زحمت کشیدی خدا قوت بده همیشه کارهایی که تو خونت انجام میدی رو تو دلت بگو در راه رضای خداست اینجوری خیلی سبک‌میشی ..رفتار شوهرت خیلی بد بوده و قابل دفاع نیست ولی با ریختن دوتا چای 

الان دوتاتون افطار کرده بودید واعصابتون آروم شده بود.

الآنم پاشو یه چایی دم کن با یدونه مسکن بخور یکم آروم بشی

خواهریم گلم قشنگم ببین اون مرد وقتی این رفتارو میکنه دیگه نباید ازش توقع دوست داشتن یا توجه زیاد داش ...

ممنونن خواهر گلم به قران اشکام داره میریزه خوبع شما هارو دارم با کی درد و دل میکردم 

برام یه صلوارت میفرستی 
2706