2737
2739
عنوان

شما برای بارداری قمر در عقرب را در نظر می گیرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فافا

خانمی خدا لطف کرده این اطلاعاتو از طریق رسولش به ما رسونده

مطمئن باش اگه رعایت کنی پشیمون نمیشی

ببین شما تقریبا دو شبو از دست میدی چون یه جورایی اول ماه همون آخر ماه قبلیه حتی اگه اینطوری هم حساب نکنی میشه سه شب

قمر در عقرب هم یکی دو روزه از بعد از پاک شدن یک شب در میون برو اقدام انقدر دنبال روز تخمک گذاری نباش بسپار به خدا چیکار داری کی میخواد تخمکتو به اسپرم برسونه
تو ازش بچه سالم و صالح میخوای به بقیه اش کار نداشته باش
پسرم رادین قشنگ ترین هدیه زندگیمه❤
2728
دوست من سه روز مونده به پری مقاربت داشته در اون ماه هم فقط همون روز اقدام کرده به خیالش تخمک نداره اصلا نگران نبوده

خیلی هم مقیده نه اون شب دعا خونده نه قرآن نه وضو هیچی...

هفته آینده هم کوچولوش به دنیا میاد یه دخمل خدا بهش داده علم خدا خواست خدا خیلی فراتر از این اطلاعات ماست

باور کن
امام جعفر صادق:کسی اخر ماه نطفه ای ببندد منتظر سقط باشد
کتاب ریحانه بهشتی

بعدش کسی که تخمک گذاریش اخر ماه باشه باید چیکار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا بخاطر مهربونترین همسر دنیا ازت ممنونم
2738
ممنون قاصدک جان .من هم چون همین اتقاد را دارم حواسم هست من یک دختر دارم و سری قبل هم رعایت کردم و بد ندیدم

ولی اون سری اصلا قمر در عقرب را نمی دانستم

اره واقعا همه چیز دست خدا است و ما فقط دعا می کنیم که بچه سالم وصالح داشته باشیم .این سری عجله دارم .برام دعا کن
خدایا این فافای ما رو شاد کن

خدا رحیمه قمر در عقرب ممکنه اثراتی داشته باشه که در چند نسل بعد معلوم بشه خوبه آدم اگه نمیدونه و از دستش در رفته واسه رفع بلا صدقه بده

خدا بخواد اثراتش هم از بین میره

بعضیا فکر میکنن اثر قمر در عقرب حتما باید سقط بچه یا خدای ناکرده ناقص بودن بچه باشه اما نشونه ای ازش گفته نشده فقط گفتن کراهت داره همین

یعنی ممکنه اثرش در روح باشه یا در یک کروموزوم باشه که چه میدونم سه نسل بعد خودشو نشون بده
تا خدا چی بخواد منم میخوام از دو هفته دیگه اقدام کنم که مهمون دارم از شهرستان یعنی یک هفته رو هم اینطوری از دست میدم

توکل به خدا هر چی اون بخواد هر وقت خودش صلاح بدونه

خانمی شما که یکبار مامان شدی چرا عجله؟؟ حالا ما که واسه این حس لطیف مادرانه ثانیه میشماریم یه چیزی شما که سرت شلوغه با یک نینی که خدا بهت داده
عزیزانم اولا تاریخش تا پنج شنبه نیست من تو اینترنت خوندم:

مهر:‏

یکشنبه۷/۱۴ (ورود به برج عقرب ساعت۱۲:۰۶‏)؛دوشنبه۷/۱۵؛سه شنبه ۷/۱۶‏(خروج از برج عقرب ساعت۱۵:۵۴‏)‏

ثانیا اینم هست:

رسول اکرم صلوات الله و سلامه علیه فرمودند :

هر کس برخدا توکل کند و هیچ گاه ملاحظه سعادت و نحوست روزها را ننماید خداوند او را یاری خواهد نمود و عهده دار او

خواهد شد به ویژه اینکه صدقه نیز بپردازد زیرا صدقه نحوست را از بین میبرد.

من که خیلی شنیدم صدقه رفع بلا میکنه مخصوصا در این موارد..
دردونه من هدیه ی امام حسین (ع) و علی اصغرشه..یاعلی اصغر یا باب الحوائج..
2706