2737
2739

من میخوام برای خونم کابینت انتخاب کنم اما انقد مدل ها زیاد شده که واقعا نمیدونم چه کابینتی انخاب کنم؟ خونه ی من 65 متره که تقریبا تم سفید و آبی توش استفاده کردم دوستای عزیز اگه کسی تجربه ی ست کردن تم خونش رو با کابینت ها داره لطفا بهم راه نمایی بده که از کجا میتونم بهترین مشاوره بگیرم اگه بشه یه جایی رو بهم معرفی کنین که بتونن آنلاین جواب من رو بدن ممنون میشم چون هم به خاطر بچه ی کوچیکی که دارم همم به خاطر کرونا نمیتونم حضوری برم و از کارگاه ها و فروشگاه ها مشاوره بگیرم . خودمم خیلی تو نت سرچ کردم و سایتای زیادی رو دیدم . خودم سایتای خارجی خیلی زیادی مثل lowes و housebeautiful داخلیایی مثل کابینت ممبران کارانا دکور و ... رو خیلی زیرو رو کردم چندتا مدل پسندیدم اما هنوز خیلی دو دلم. اگه خودتونم در مورد کابینت ممبران و ام دی اف و هایگلس و رنگ بندیاشونو جنسشون  اطلاعاتی دارین بهم بدین ممنون میشم. قیمتش هم خیلی برام مطرح نیست اما در حد معقول بتونم یه کابینت شیک و خوشگلی رو برای کابینتم انتخاب کنم اوکیه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط کابینت رو رنگ خاص نکن 

مثلا چون تم خونتون سفید ابی هست 

تو کابنت ابی بکار نبر 

چون ممکنه بخای بعدا تم خونه رو عوض کنی اونجور کابینت ابی میمونه بد میشه 

سعی کن اگه میخای دورنگ باشه رنگ خنثی بکار ببری 

2738
خیلی ممنونم ازت رنگ خنثی مثل خاکستری؟

بله 

طوسی خیلی ملایم 

البته اشپزخانه میتونه رنگ بندی کاملا مستقل داشته باشه 

ولی تا میتونی از رنگهای ملایم استفاده کن بعنوان رنگ دوم 

البته به نظر خودم تک رنگ سفید یا تک رنگ کرم خیلی ملایم خیلی شیکتره ولی اگه دورنگ میخای خنثی ملایم استفاده کن 

2706