2737
2739
سلام به همه از 2روز پیش متوجه شدم که زیر بغل دخترم یک چیز غده مانندی هست نمیدونم چیه اگر کسی اطلاعی داره لطفا کمکم کنه- درد نداره اما نمیدونم جدی هست یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه تا زیر 40 روزه اشکال نداره به خاطر واکسنه.
گروه هنری آناهی آرت روبالش های خاص و عشقولانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1544083&T=%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_&postID=59092273
2731
سلام دخترت چند وقتشه؟طرفیه که واکسن زده؟اگه همون طرفه ممکنه آبسه واکسنش باشه.نباید دستش بزنی. خودبخود برطرف میشه.وقتی واکسن درست زده نشه اینطور میشه.خواهرزاده منم اینجوری شد.خودش خوب شد
سلام پسره منم داشت بخاطر دوز زیاد واکسن سل هستش .حالا بزرگتر هم می شه مثل یه کورک بزرگ بعد احتمالا سر باز می کنه . پسره من تا یک سالگی سه تا زد یکی زیر بغل دو تا هم تقریبا روی اسخوان ترقوه )البته حدود منطقه) نه روی خود استخوان. ایشالله که زود تر خوب بشه .
2738
ماله واکسنه ولی چرا انقدر زیاد شده این مساله حتما واکسنهامون مشکل داره

پسر خواهر شوهرم رفت عمل کرد 3 سالشه

ولی خیلیها تو نی نی سایت می گفتن دکتر نی نی هاشون گفته نباید دست زد

امان از این مملکت ما واکسن هم مشکل داره چرا قبلا اینطوری نبود مثلا زمان ما !!!!!!!!!!!!!!