2733
2734
عنوان

همیشه به خاطر اسمم تحقیر میشم☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1700 بازدید | 88 پست
تو خوبی  😂 صبح دیدم یه کاربری اسمش عنتر برقی بود😂

برقی دیکه نوبره😂

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا انتر خانم چرا را شوهرت قهری؟؟؟؟

از دست ننه ی عنترش

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید
الهی ننه ی عنترش کرونا بگیره

گرفت پارسال . کرونارم شکست دادش عنترخانم

خدا خیرت بده مردم از خنده😂😂😂😂خیلی خوبی 

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  

یه چیزی بگم ناراحت نمیشی،بخدا من دیشب تو یه تایپیک پست شما رو دیدم چشمم ب اسمتون افتاد با خودم گفتم اینهمه اسم این چیه،بعدش بخودم گفتم حتما جنبه طنزش رو در نظر گرفتن،نمیشه اینجا اسم رو ویرایش کرد؟؟

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
یه چیزی بگم ناراحت نمیشی،بخدا من دیشب تو یه تایپیک پست شما رو دیدم چشمم ب اسمتون افتاد با خودم گفتم ...

ن متاسفانه نمیشه ویرایش کرد😑

ن متاسفانه نمیشه ویرایش کرد😑

خودت رو ناراحت نکن،ان شاءالله دنیا به کام و مرادت باشه و اونیکه ناراحتت کرده انقدر باهات خوب و مهربان بشه که خودت تعجب کنی 

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 

سلوووووم

ول کن گل دختر

به این فکر باحضور وفعالیتت در سایت چند نفر رو میتونی شاد کنی در طول اون مدت

دنیا دوروزه بیخی عشقم

به جنبه مثبتش فکر کن

خدایا چنان کن سرانجام کارتوخشنودباشی ومارستگار