2733
2734
هعی زورشون فقد به نهم و دوازدهم رسیده😕🔪

آره بخدااا من که امسال حتی لای کتابو باز نکردم فقط گفتم حاضر آخه چجوووری 😭😭😭😭

منی که همیشه نمره هااام 20 بود 🥺🥺🥺

روم نمیشه برم مدرسه 🤦‍♀️

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کجاااا خوبه 😒😒

بابا مجازی خیلی بده 

بی‌دقتی  و سرعت بد نت 

ولی امتحان های هماهنگ سطحش خوبه 

اگه درسی رو مشکل داری فیلم تدریسش رو از اینترنت بگیر 

مخصوصاً اونایی که مال مدرسه تلویزیونی هست

آره بخدااا من که امسال حتی لای کتابو باز نکردم فقط گفتم حاضر آخه چجوووری 😭😭😭😭 منی که همیشه نمره ...

حالا اینا رو ول یه سوالایی میداد دبیر ما تو کتاب من یه بارم چشم بش نخورده بود با اینکه درس میخونم

همه یکی تایپک عکس تگشون میکنه یکیم نداریم مارو تگ کنه😕هعی لوله گاز😐🔪
اخی😂 اونجا که تو رخت خواب داشتی حضورتو ثبت میکردی باید فکر اینجا هم میکردی😂😂😂

معلما تو رختخواب درس میدن چرا هیچکی چیزی بهشون نمیگه 😭😂😂😂

بخدا من شاگرد اول مدرسمون بودم با دختر عموم جوری شده بود که کل مدرسه های شهرمون میگفتن دختر عموهای مخ 🤦‍♀️☹️

ولی امسال هر دو از هم بدتر کردیم 🥺

حالا اینا رو ول یه سوالایی میداد دبیر ما تو کتاب من یه بارم چشم بش نخورده بود با اینکه درس میخونم

با یکی  دوست شدم سوالای معلم علوممونو واسش فرستادم که حل کنه میگفت این سوالا رو از کجا در آورده 😂😂😂😂😂😂😂

وای خدا داغ دلمو تازه کردی دختر.من جزو شاگردای زرنگ کلاسم بودم ولی الااااان چی هیچی نخوندم ب خدا موندم چه کنم چ جوری برم امتحان حضوری بدم!!!!😢

چندمی شما؟؟؟

ضعیف نیستم اما وقتی حرف تو میشود گریه امانم را میبرد،دلتنگتم آبجی💔                                         
2706