2737
2739
وااای کسی به من بگه آخرش چی شد

شهاب بانگین یکی رو اجیر کرده بودن ماشینشونو تو مسافرت دستکاری کرده بودن ارسلان وارویین مردن معصومه بعد ۱۱ ماه که حافظشو به دست اورد با پسر خاله شوهر خواهرش دباره ازدواج کرد پدرارسلان کرونا گرفت ومرد خواهرشوهرش با مادرش به زندگیشون کنار هم ادامه دادن

وای لطفا دوباره بزارش من وسطاش بودم😭😭😭😭
یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
داستان واقعی بود جالب بود این که به هیچ دوستی اطمینان نداشته باید واونارو وارد جمع خانوادگی خودتون ن ...

اتفاقا منم ازدوست ضربه خوردم.اگه تاپیک برگشت تگم کن

نی نی یار تامیک برگردون

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

@نی_نی_یار_5    چرا هیچ توجهی نمیکنید لطفا تاپیک رو برگردونید خسته شدیم از بس تگ کردیم

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

دوست عزیز حداقل ای  دی اون پیجی که این داستان رو گذاشته رو بده خودمون بریم بخونیم

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
شهاب بانگین یکی رو اجیر کرده بودن ماشینشونو تو مسافرت دستکاری کرده بودن ارسلان وارویین مردن معصومه ب ...

ممنونم یدنیا واقعا خیلی سخته منم فگ میکنم هیچ دوستی توزندگی ماادنا خیرصلاحمون رو نمیخاد اگرم بخاد همش تظاهره مشخص بود معصومه ساده دله وبهش زود اعتمادکرده اونم بیجا

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️

@نی_نی_یار_3   لطفا داستان

زیر پست شوهرم کامنت زنی رو دیدم ک نوشته بود طعم لبات هنوز 

زیر زبونمه+عکس داستان رو برگردنید

@نی_نی_یار_شب    

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2706