2737
2734
عنوان

کسی درمورد تابلو ارزوها چیزی میدونه؟بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 24 پست
تابلوی ارزوها دیدم ولی فقط عکس بود من دفترشو دارم.

شما هرروز ارزوهاتو مینویسی داخلش درسته؟خب امروز مثلا نوشتی ماشین دنا و مدرک دکترا و خانه رویایی فردا چی مینویسی؟همینا رو باز؟یا چیزای دیگه؟؟؟؟

و خاسته تو باید به زمان حال بنویسی  تا دو یا سه روز روش تمرکز داشته باشی بعدش باید فراموشش کن ...

خب امروز مثلا نوشتی ماشین دنا و مدرک دکترا و خانه رویایی فردا چی مینویسی؟همینا رو باز؟یا چیزای دیگه؟؟؟؟

1400/0

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون شخصیه به هیچکس تاحالا نشون ندادم و نمیدم. هرچی که دوس دارم.فقط درباره یه چیزیکه دلم میخواد کامل ...

خب من ک نمیخوام ارزوهاتو بخونم،منظورم اینه ک اون دفتر فقط توش ارزوها نوشته میشه؟کتاش توی یه برگه جدا مثال دیگه ای از ارزوها مینوشتی میفرستادی

شما هرروز ارزوهاتو مینویسی داخلش درسته؟خب امروز مثلا نوشتی ماشین دنا و مدرک دکترا و خانه رویایی فردا ...

اصلا ننوشتم تاحالا!تنها چیزی که نوشتم همون بودکه عکسشو پیدا نکردم.واسه همین کامل با جزییات نوشتم و تصورش کردم.

عکس هرچی دلم میخواد رو توش چسبوندم وهرچن وقت نگاه میکنم اونا که انجام شده تیک میزنم!

من همین یه دونه ام!
2731
خب من ک نمیخوام ارزوهاتو بخونم،منظورم اینه ک اون دفتر فقط توش ارزوها نوشته میشه؟کتاش توی یه برگه جدا ...

عزیزم همون تابلو هست فقط تو دفتر!فقط عکس توشه نه نوشته ای نه هیچی!!!!!

من همین یه دونه ام!

تابلو ارزوها

مث این میمونه تابلو ارزوها

مثلا شما ماشین دنا دوس داری بخری. چندتا از ماشین عکس از دنا روی تابلو بزن از داخلش از بیرونش هرجا بعدش هروقت نگاش کنی تصور من داخلش نشستی . یا ازدواج میخوای . عکس لباس عروسی ک دوس داری بپوشی رو بزن روش. فقط با عکس باید تصور کنی. اگر مادر میخوای بشی باید عکس چندتا نی نی بزنی 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
تابلو ارزوها مث این میمونه تابلو ارزوها  مثلا شما ماشین دنا دوس داری بخری. چندتا از ماشین ...

اگه توی دفتر اهدافم بخوام تابلو تجسم ارزوها درست کنم و هرروز بنویسم بدون عکس یعنی نوشتن و تجسم مثلا ماسین دنا اینو هرروز باید توی هرصفحه بنویسم؟؟؟؟

2738
خب امروز مثلا نوشتی ماشین دنا و مدرک دکترا و خانه رویایی فردا چی مینویسی؟همینا رو باز؟یا چیزای دیگه؟ ...

نه عزیزم فقط یه بار باید بنویسی

همون رو خیلی تمرکز کنی رو خواسته تا سه روز 

بعدش باید فراموشش کنی دیگه اصلا نباید بهش فکر کنی

با جزییات مثلا بنویس:

من ماشین دنا سفید با روکش چرم قهوه ای و... دارم خدا یا شکرت

بعدش هم باید شکر گزاری کنی. 

اگه توی دفتر اهدافم بخوام تابلو تجسم ارزوها درست کنم و هرروز بنویسم بدون عکس یعنی نوشتن و تجسم مثلا ...

اون دیگه اسمش دفتر ارزوهاست

تابلو یعنی فقط عکس باشه تجسم کنی

شما خب دفتر تهیه کن توی همون بنویس مشکلی نیست 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد