2733
2734
عنوان

مثل تو فیلما یکی بم پیام میگه نمیزارم نامزدت برا تو بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 62 پست
چون خیلی دعوا کردیم گفتمش ‌نمیخوامت  از بس ک اعصابم خراب شد

خب بخاطر یه مریض روانی ک نباید همو آزار بدین 

بهش بگو پیاماتو نگه داشتم 

میرم پلیس فتا ازت شکایت میکنم 

ببین جراعت داره باز مزاحمتون شه یانه 

آخه دلم‌شکست 😔

منم تا مدتها تو فکرش بودم اصلا نمیشه تو فکرش نباشی همش میگی با خودت ینی کی هست تازه هنوزم‌تو فکرشم‌بعضی وقتا ولی وقتی به اینو اون تعریف میکردم که این‌حرفو زده و فلان همه گفتن فقط میتونه حرف فلانی باشه این‌حرفا ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید نامزدتون قبلا با کسی بوده بنظرم زیاد حساسیت نشون نده که اونم با دروغگویی انکار کنه، هرچند شاید تموم کرده و با شما هم ازدواج کرده ولی من خودم بودم هم پیگیر میشدم از قضییه سر در بیارم

2731
آخه من بیماری قلبی دارم خیلی زود ناراحت میشم😔💔😭 خیلی حساسم  تا این حرفارو بهم زد تنو بدنم ...

خب دفه دیگه اینجوری نشو محکم بگو هر غلطی دلت خاست میتونی بری انجام بدی من و عشقم حالمون خئبه حسودا در چ حالن👋😆😆😆😆😆

2740

عزیزم من سه ساله ازدواج کردم من دیدم یه مدت تا هرچی میشه شوهرم میگفت شما به من دروغ گفتید و تو نامزد داشتی من فقط میخندیدم میگفتم شاید میخواد سربه سر من بزاره و از ناراحتی یه چیزی داره میگه بعد دیدم که نه انگار جدیه قضیه و شوهرم و خانوادش فکر کردن من نامزد داشتم و بهشون دروغ گفتیم تا اینکه پیگیر شدم فهمیدم یک نفر رفته به پدرشوهرم گفته عروست با پسرخالش نامزد بوده درصورتی که حتی پسر خالم به عنوان خواستگار هم تو خونمون نیومده بود بخدا خلاصه فهمیدم یه آدم بی شرفی خواسته زندگی ما رو الکی بهم بزنه از حسادت البته هنوزم نفهمیدم کی بوده ولی درکل فهمیدم کسی هست که حتی حاظره بره مغازه پدرشوهرم و دروغ بگه که زندگی ما بهم بخوره خلاصه بابام شوهرمو برد جلو امامزاده قسم خورد که دروغ بوده منم زدم رو قرآن که دروغه تا باورشون شد حالا عزیزم درکل آدمایی هستن که بی وجدانن و هرکاری میکنن که زندگی بقیه به هم بخوره جریان خودمو برات تعریف کردم که بدونی سریع به شوهرت بدبین نشی عزیزم ولی درکل پیگیر قضیه بشید ببینم کیه و چرا اینطوری کرده چون ممکنه بعدها خیلی مشکلات بدتری تو زندگیت ایجاد کنه 

2706