2737
2734

برای خودت هم همین رو میخوای؟!!

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شماهاییکه میگین به اونچه  ۴ روز دیگه خدای نکرده طلاق بگیرن 

همه غمو غصه هاش برا خونوادشه 

تجربه داشتم که میگم 

ولی یه دعوای الکی باشه که اخرش اشتی کنن  اون مهم نیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2740
مگه اینستاده ساله اومده؟؟

ن کمتره من نوشتم مثلا... من اصلا اینستا ندارم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
پس خودش ۱۰ ساله اینستا داره چی؟؟

سرت تو کارخودت باش.....

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
حتما داداشت از زنداداشت قایم کرده کرده که اینستا داره ینی مخفیانه اینستا زده آره؟

منم شوهرم مخفیانه داشت

واقعا درد داره

درکش میکنم

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
پس خودش ۱۰ ساله اینستا داره چی؟؟

عزیزم شما داری میگی زن داداشت ۱۰ ساله اینستا داره وقتی مشکلی پیش نیومده حتما ظرفیتشو داشته ولی برادرت ک یه هفتس و نصب کرده و رفته دختر فالو کرده و این کارا ندارع