2733
2739
عنوان

ضرر کردم همین دو روز پیش طلا خریدم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 63 پست
نگو در حد دو سه میلیون میخوام . بگو دو گرم و نیم میخوام  .  دوستم خب تو گرونی خرید  ‌ ...

عزیزم مرسی برای راهنماییات الان دیدم پیامتو

پس من چیکار کنم اگه ضرره؟ من اصلا طلا رو برای استفاده نمیخوام اخه

میخرم که بعدا بفروشم نمیخوام پولم تو بانک بمونه وگرنه طلا درحد انداختن برای مجلس دارم

من اگه بخوام بخرم تا شنبه میگیرم ممکنه یهو بره بالا 

عزیزم مرسی برای راهنماییات الان دیدم پیامتو پس من چیکار کنم اگه ضرره؟ من اصلا طلا رو برای استفاده ن ...

متوجه حرفم شدی گلم گفتم کلا طلا ضرره . حتی همونایی ک برای استفاده دارید هم ضرره  مثلا شما ی النگو میخوای بخری مثلا ۵ میلیون تومن طلا فروش میگ بده . نزدیک ۷۰۰ الی ۸۰۰ تومن حتی شاید بیشتر نزدیک ب ۱ میلیون سودشه . بستگی ب گرم اجرت داره  الان دوست من الگنوش خریده ۵ تومنه ۱.۳۰۰ ازش سود گرفته  فرداش رفته الکی گفته میخوام این طلا رو بفروشم بهش گفته ۱.۵ زیر قیمت خرید برمیداره .یعنی ۳.۵ . ب این منظور میگم ک طلا رو بخری  مثلا ده سال دیگ هم بخوای بفروشی درست در دراز مدت شاید ۲ تومن طلاتون  تبدیل شده مثلا  به ۹ طلا تومن . و این یعنی سود . چون پولتون راکد نمونده  ولی باز تو خود طلا ضرر کردی چون شما میفروشی مثلا ۹ تومن ب طلا فروش . اگر فردا پشیمون شی و بخوای بری همون طلا رو بگیری ۱تومن حداقل ازت سود میگیرن  . واین یعنی ضررباز از هیچی بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه حرفم شدی گلم گفتم کلا طلا ضرره . حتی همونایی ک برای استفاده دارید هم ضرره  مثلا شما ی الن ...

حرف شما درمورد اجرت درسته ولی اگر که حوصله کنی و بری دنبال طلا دست دوم این اتفاق نمیفته

چون مثلا اگه من برم طلای دسته دوم بخرم دیگه پول اجرت نمیدم که بعد تو فروش بخواد ازش کم بشه

2728