2737
2734
عنوان

شما هم از اینا داشتین؟🥺❤️❤️(يادش به خير)❤️❤️🥺 +عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 56 پست
دوست دارم خیلی به عقب برگردم

وای چه  حسی  داره

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
🥺❤️ دلخوشي هامون ساده بود🙃❤️ يادش بخير  انشاءالله كه بتونيم جوري زندگي كنيم كه هروقت   ...

انشالله  عزیز

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست دارم خیلی به عقب برگردم

بچه های اونموقه حیا داشتن

الان تو اتاق خودشونم باشن میخوان سر از کار شبانه در بیارن

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

😂😂😂 خیلییی لاکچریه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2728
😂😂😂

😅❤️

خیلی دلم میخواست این ساندیسارو از اونجایی که نوشته باز کنم ولی سخت بود😅

برای همین همیشه با اعصاب خوردی از تهش که  راحت بود ولی به ظاهر اشتباه بود باز میکردم🤦🏻‍♀️😅

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 

نشون مادر شوهرم دادم 😂 

و

میگه وووووویییی یادته با توپ هفت سنگ میزدی پسرامو داغون میکردی😑😑

😅❤️ خیلی دلم میخواست این ساندیسارو از اونجایی که نوشته باز کنم ولی سخت بود😅 برای همین همیشه با ا ...

اره منم 😂😂😁

2738
الهی😅❤️❤️ فامیل هستین؟

همسایه قدیمی 😂

عزییززم🥺❤️❤️ چه جالب😍 انشاءالله که همیشه خوشبخت و عاقبت بخیر باشید و کنار هم‌دیگه آرزوهاتونو هار ...

خیلی ممنون 

سلام عزیز دلم خوبی؟

من دیروز پست اسکرین گذاشته بودی دیر رسیدم

همه خیلی تعریف میکردن راستش کنجکاو شدم ببینم چی بوده

یه دقیقه اینجا یا خصوصی میفرستی ببینم

یه بارم یه دختری عکسشو گذاشته بود همه میگفتم وااای تو زیباترینی من هیچوقت اونم ندیدم تو دلم مونده 😕

2706