2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آتنا زیباست 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
آسنا. آتنا .آرزو.آنیل .آوا .اثین . عسل .الین .قرانیم نباشن باز قشنگن

آتنا هم قشنگه

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2731
آتنا هم قشنگه

اسم دخترمه😍

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
فاطمه یاس

من اینجور اینارو میگم انگار سر اسم به توافق نرسیدن...یه بچه اسمش نفیسه زهرا بود...خب یا نفیسه یا زهرا دیگه...یا فاطمه یا یاس 

لطفاً لایکم نکنید😑😑😑خیلیم ممنون
آیه بذار  

اره آیه خیلی دوس دارم

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2740
اسم دخترمه😍

خدا برات نگهش داره عزیزم😘😘😘😍

کلا😶

آخه من تو مذهبی ها ندیدم شکل ظاهری براشون مهم باشه خیلی

اسم دختر من محدثه اس...پسردار بشم عماد یا سجاد دوست دارم

اسم دختر زهرا فاطمه مطهره مبینا حنانه

از اسمای جدید مذهبی که جدیدا باب شده خوشم نمیاد

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
آتنا هم قشنگه

هوم .من خودمم از آوا و آنیل خیلی خوشم میاد

اول اینکه ی صلوات مهمونم کن آاااا قربونت ...  بعداینکه لایکم نکن عزیز من مرسییییی ازت ...  واینکه علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم ...  و و و عاشق خونوادمو پسرمو شوهرمم...  درون گرایی مزخرفی دارم همش فکرای چرت پرت تو سرمه ...  تو برخورد اول همه میگن خیلی بامزوشیرینم ...  دیگه اینکه نی نی یار کاربری سوممه ولم کن دیگه شماره ندارم...  وووو در آخررر                                                                                                ❤شکرت خدای قشنگم❤
2706