2733
2739
عنوان

نی نی سایت شده بچه بازی

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 54 پست
تازه امروز دوتا تاپیک دیدم زده بودن دروغ گفتیم چندین بار ک پر بازدید شه حلالمون کنین

اره اینه لینکش ببینید اعتماد نکنیدددد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6420509/تا-الان-بار-ها-به-دروغ-پر-بازدید-شدم?postId=189230608

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیشده مگه ؟

یهو بی خبر رفت

ی مدته سایت نمیاد💔

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"

[QUOTE=189233054]اون طرف کی بود؟[/QUOTE

ایدی مزخرفشم یادم نیس 

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
2738
تازه امروز دوتا تاپیک دیدم زده بودن دروغ گفتیم چندین بار ک پر بازدید شه حلالمون کنین

من چرا باید دروغ بکم.

مثلا مر بازدید شم که کجا زندگیمو بگیرم

بم جایزه میدن

سلام😊منوو عشقم بعد از کلی سختی بلاخرههه بهم رسیدیم❤❤ایشون پرستاره منم دبیر زیست شناسی😍خدایا شکرت بابت همه ی قشنگیایی که تو زندگیم نصیبم کردی❤خدایا شکرت بابت مهربونیات💙مرسی که هروقت صدات زدم خودتو به موقع رسوندی💙❤خدایا از من و خانوادم و خانواده شوهر دوست داشتیم و خانواده نی نی سایتیا سلامتی و لب خندون بده💛💛 
بعید میدونم تا الانم کم بهشون تهمت نزدن اینجوری بود که تا الان صد بار تعلیق شده بودن😅

اینم حرفیست

ولی اگ تعلیق شد جمع شیم تگ کنین بگیم چرا

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
اره اینه لینکش ببینید اعتماد نکنیدددد https://www.ninisite.com/discussion/topic/6420509/تا-الان-با ...

والا نمیدونم پر بازدید شدن چ سودی براشون داره چقدر ناراحتم میشدم سر ی سری مسائل دروغ خدا هدایتشون کنه 

واسه ظهور امام زمان صلوات   
والا امروز یکیشونو که نی نی یار تعلیق کرر بخاطر مظلوم نمایی یه دو رو

میشه توضیح بدی کیو میگی؟😐

به تاریخ عضویتم دقت نده قدیمیم ولی تعلیق شدم               اسم کاربری کوفتیم خیلیم سخت نیست پس زحمت بده حفظش کن و تو تاپیک های دعوا و گیس کشی تگم کن بیهوده 😬🐸✋   میگن برای موفقیت باید "قورباغت رو قورت بدی" ولی متاسفانه قورباغه ی من دائم القره و فقط بلده برقصه قوزمیت تو موفقیتم هیچ نقشی نداشت  🐸💃💃#کاربری_در_اختیار_دو_شخص_متفاوت
2706