2733
2739
عنوان

خانوما من شیرم خیلی سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 48 پست
بابا من یه بارم نشده اروغشو نگیرم بخوابونم چون میدونم حالش بد میشه فقط خواستم ببینم اینهمه حجم اروغ ...

تو بهترین مامان دنیایی شک نکن

هر مشکلی بچه داشته باشه تو حلش میکنی مطمئن باش

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
وزنشون بیشتر بوده یا فکشون قوی تر بوده تو نافشو با روغن زیتون چرب کن نهایتا به خودش یه قاشق عرق ن ...

اره دفعش خوبه ب خودش عرق نعنا هم میدم شباهم قبل خواب پدی لاکت پنج قطره میدم . کلن زیاد بیداره میخوابونم میندازمش زمین رود بیدارمیشه ب زور میخوابه همیشه هم اروغ داره دیرمیزنه ولی همچین میزنه انگار ادم بزرگه خودمم اصلن سردی نمیخورم بعضیا میگن شیر مامان دختر سرد میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دفعش خوبه ب خودش عرق نعنا هم میدم شباهم قبل خواب پدی لاکت پنج قطره میدم . کلن زیاد بیداره میخواب ...

فراورده های کنجد بخور دمکرده زیره بخور

عرق نعنا پرزه روده و معده رو میبره نه خودت زیاد بخور نه به بچه زیاد بده

دمکرده اویشنم خوبه

همه بچه ها همینجورین باور کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
فراورده های کنجد بخور دمکرده زیره بخور عرق نعنا پرزه روده و معده رو میبره نه خودت زیاد بخور نه به ب ...

سه روزه اومدم خونه مادرشوهرمم اینجا اینجوری شدم هرکدوم میان میگن دلش خیلی درد میکنه نبات داغ بده قطره فلان چیزو بگیر الانم میگن بچه اینهمه ای اینهمه بیدارنمیمونه از بس تو حاملگیت دیر خوابیدی بچه اینجوری شده منم شکم اولمه خودمم خواهرزاده یا برادرزاده ندارم ک دیده باشم

سه روزه اومدم خونه مادرشوهرمم اینجا اینجوری شدم هرکدوم میان میگن دلش خیلی درد میکنه نبات داغ بده قطر ...

پاشو برو سر زندگیت

یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه

تا میان حرف بزنن

بگو بچه رو یه دقیقه بگیر من یه چایی بخورم یا یه دستشویی برم‌ 

خااصه بحث و عوض کن پاشو برو

فراورده های کنجد بخور دمکرده زیره بخور عرق نعنا پرزه روده و معده رو میبره نه خودت زیاد بخور نه به ب ...

یکم زردی داش هفت بود زردیش بیمارستان مامانم عرق کاسنی کشیدصورتشو ترنجبین میداد هرروز یکم بهتر شده الان میگن اینجا زردیش زیاده ماهی بندازیم شکمش 

فقط رو دماغش یه ذره زرده

پاشو برو سر زندگیت یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه تا میان حرف بزنن بگو بچه رو یه دقیقه بگیر من یه ...

شوهرم دوسه شب درمیون میاد بیس روز خونه مامانم لودم الانم اومدم اینجا ده روز بمونم چلم دربیاد برم 

دارم دیوونه میشم

2740
شوهرم دوسه شب درمیون میاد بیس روز خونه مامانم لودم الانم اومدم اینجا ده روز بمونم چلم دربیاد برم&nbs ...

برو تو اتاق بگو میخوام بخوابم

دست بزن رو بدنش یا صورتش اگه جای انگشتت زرد نمیشه یعنی زردی نداره

زردی سر و‌صورت دیر تر میره

یکم زردی داش هفت بود زردیش بیمارستان مامانم عرق کاسنی کشیدصورتشو ترنجبین میداد هرروز یکم بهتر شده ال ...

ببخشید ولی همون ترنجبین احتمالا معدشو سرد کرده

دائم دلشو با روغن زیتون ماساژ بده

نبات داغ بدی هم خوبه

بدنش اصلن نداره یکم صورتو گوشه چشمش

خوب زردی صورت دیر تر میره نگران نباش تند تند شیر بده بره انقدرم گرمی نخور هم اون زردی میگیره هم خودت داغون میشی

ببخشید ولی همون ترنجبین احتمالا معدشو سرد کرده دائم دلشو با روغن زیتون ماساژ بده نبات داغ بدی هم خ ...

اره ترنجبین هم سرده یه هفته ای میشه دیگ ندادیم زردیش کم تر شده قط کردیم 

اره ترنجبین هم سرده یه هفته ای میشه دیگ ندادیم زردیش کم تر شده قط کردیم 

نه باید انقدر زیاد میدادی

برای زردی روغن زیتون و اب کدو باید بدی که سردیش نکنه

2706