2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم. تو این برنامه راجع به خیراتی که واسه اموات میکنیم یا براشون نماز و قرآن می‌خونیم چیزی نگفتن؟&n ...

چرا گفت که یه روح بوده خیلی خوشحال بوده و حالش خوب بوده و گفتن که پسرش براش خیرات میده و خوبی میکنه تو دنیا همه انرژی و خوبی ها به روح پدرش میرسیده 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
پس چرا برنامه دیروزش ترسناک  بود

خب تجربه ی اون شخص چون ترسناک بوده

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731
چرا گفت که یه روح بوده خیلی خوشحال بوده و حالش خوب بوده و گفتن که پسرش براش خیرات میده و خوبی میکنه ...

وای چه خوب 

منم سعی میکنم همیشه بیاد مادرم باشم براش خیرات کنم قرآن و فاتحه بخونم 

وای چه خوب  منم سعی میکنم همیشه بیاد مادرم باشم براش خیرات کنم قرآن و فاتحه بخونم

عزیزم خدا رحمتشون کنه واقعا کار خوبی میکنی  خدا خیرت بده 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
حالا امشب دوباره نگاه میکنم عجول نیستم گلم بشدت ترسو ام. و قوه تخیلم خیلی بالاس😐

امشب نمیده اونو.شش و نیم یه نفر جدیده.بشین نگا کن یه ساعت بعد.ولی اون مرد رو میتونی تو پیج zendegi.tv4 ببینی

2740