2752
2734
سلام دوستان گلم. من 28 سالمه و یک پسر 4.5 ساله دارم فعلا قصد بار داری ندارم اما موجه شدم که تخمدان هام ضعیف شدن و مشکل pcod دارم. ممکنه بگین شما که این مشکل رو داشتیت دکتر چه تجویزی براتون کرده؟ میدونم اگه بخوام باردار شم باید کلوموفین و ..... مصرف کنم من که فعلا قصد بار داری ندارم چی هیچ درمانی نداره که پریودام مرتب شه.
شنیدم اگه رژیم بگیریم و ورزش کنیم مشکل حل میشه راسته؟
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شادین جان میشه بگی چه داروهایی داده بهت دکتر؟
وقتی دارو مصرف میکردی موهای زاید صورتت کمتر شده بود؟
من کرج هستم دکتر خوب نمیشناسی که نتیجه رو ببرم پیشش؟
سلام منم هستم دو ساله ازدواج کردم و فعلا بچه نمی خام.28 سالمه.

من متفورمین و دفاستون خوردم خوب بود اما همین که قطع کردم روز از نو روزی از نو ....حالا دو ماهه پری نشدم رفتم دکترم ازمایش نوشت واسه هورمون ها امروز جوابشو میبرم نشون بدم ببینم چی میگه.
راستی تازگی موی زایدم خیلی شده اعصابم خورده...:(
معمولا مصرف متفورمین جواب میده حتی اگه مشکل خاص دیگه ای نداشته باشی باهمین متفورمین(گلوکوفاژ)باردارمیشی بادکترت صحبت کن گلوکوفاژ بادوز پایین بهت بده باعث میشه سوخت وسازبدنت بالا بره و به زبان عامیانه چربیهای دورتخمدان تحلیل میره وتخمدانها برای تخمک گذاری ونهایتا پریود منظم وبارداری بعدی آماده میشن
من 5 ساله pcod دارم. و سه ساله که ازدواج کردم. به کمک دکترم با این بیماری کنار اومدم و کنترلش کردم. قبل از بارداری متفورمین، اسپیرونولاکتون و سیپرتون کامپاند می خوردم. موهای زایدم هم خوب خوب شده بودن.
مرسی بچه ها. در مورد گلوکوفاژ میشه بیشتر توضیح بدی؟ کلا واسه چربی سوزی میدن؟ من اگه خودم کمی وزن کم کنم و ورزش کنم مشکلم حل نمیشه؟
من اخه 6 ساله پیش این مشکل رو داشتم و دکتر منو مجبور کردم که سریع بار دار شم وگرنه دیگه ممکنه بچه دار نشم و این جرفه ا من در عرض 2 ماه باردار شدم ....
بعده از شیر گرفتم بچم رو حسابی رژیم نظر دکتر تغذیه و ورزش کردم و 3 سال مشکلم خوبه خوب بود و مثل ساعت پریودام دقیق بود اما 6 ماهه یکم بیشتر از قبل فست فوود میخورم مثلا شده ماهی 2 یا 3 بار و از اون موقع هم 4 کیلو چاق شدم و دوباره pcod گرفتم ممکنه با رژیم مشکل رفع شه و دارو نخواد مصرف کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟