2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چرا انقد این تاپیکو میزنی؟ حس میکنم داری مسخره میکنی اعضای سایتو وگرنه چ دلیلی داره ، اینکه چ جوابی میخوایی که بعد این همه تاپیک نرسیدی بهش

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن

آها چرا یکی رو داشتیم ک داشتن تو پارک قدم میزدن زن و شوهر...نامزد بودنا

یه پسره اومده جلوشونو گرفته گفته این دختره با تو هم دوسته؟😐😐😐

حالا خدا می‌دونه راست بوده یا دروغ ولی سریع پسره طلاقش داد

عزیزدل شما این تاپیک رو ده ها بار زدید و از صدها نفر نظرات شون رو پرسیدید، اگر موضوع برای شما اینقدر مهم هست که تمام تمرکزتون در ماه های اخیر روی اون بوده که من به شخصه میتونم بهتون اطمینان بدم با این حجم از بررسی و تمرکز و دقتی که روی اون دارید، اگر هم عقد بفرمایید بهم میخوره...

اما بهرحال زندگی و تصمیمات شما به خودتون مربوط هست...

ولی در نظر داشته باشید ممکنه عروس خانم ها و دختران جوانی با دیدن این نوشته ها و مطالعه داستان های راست یا غیر راستی که در تاپیک های تکراری شما نوشته شده بدبین بشن، نگران بشن و حتی در تصمیمات شون تجدید نظر کنند و شما مدیون این افراد هم باشید.

این حجم از بدبینی یا نگرانی یا تمرکز بر روی یک موضوع منفی ابدا قابل درک و پذیرش نیست دوست عزیز. اینجا یک سایت عمومی هست و لطفا مراعات بفرمایید دوست جوان من.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
بله خواهر شوهر خودم به هم خورد سر اینکه پسره یه نفر دیگه رو میخواست واینا مخالف بودند.اما پسره رفت ه ...

وای واقعا؟

بیشتر تعریف می کنی؟ جالب شد

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
چرا انقد این تاپیکو میزنی؟ حس میکنم داری مسخره میکنی اعضای سایتو وگرنه چ دلیلی داره ، اینکه چ جوابی ...

شاید خودش درگیر این موضوعه و داره جدا میشه که انقدر میپرسه وگرنه دلیل نداره انقدر این تاپیکو تکرار کنه

دوسداره میزنه چرا تو نی نی سایت نمیشه حرف زد همه میخان حمله کنن واقعا حالم بد میشه اگه ناراحتی وارد ...

تو چکارشی؟ من از اسی پرسیدم

صبــر  اوج احترام به حکمت خداست، صبور باش چیز های خوب زمان میبرن
2706