2733
2734
عنوان

بیایی عکس بزارید 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 60 پست
خیلی ها این عکسو مسخره میکنن ولی من به صاحبش حسودیم میشه به اشک چشمش به دله پاکش 

یکی از با معناترین و زیباترین عکساییه که به عمرم دیدم

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
اسی شوهرت سیبیلاشو بزنه خیلی سنش کمتر نشون میده ها و بهتر میشه..پیشنهاد بود فقط پایدار باشین

به نظرت چند سالشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااای😂😂😂😂

😅میخواستم یه عکس بزارم داشتم فکر میکردم اگه بذارمش نمیترکم ک اشتباه نوشتم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740
خوشگلی  بهم میایید مبارکتون باشه

فدات ❤❤❤❤❤

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
۳۸ اینا

بیست و نه سالشه 😂🤣😁🤣

چقدر قشنگ ..... خیلی جالب بود یکی با این همه خالکوبی و ....بازم .....🥺

ما یه پسر همسایه داریم همه بهش میگن  اراذل و اوباش

ولی همین اراذل اوباشی که میگفتن همه تو ماه محرم با پای برهنه برای امام حسین اون قدر گریه کرده بود که با اشکش گریه خیلی ها رو دراوردش این جور ادما خیلی دله پاکی دارن خیلی 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
بهتون میادادمای مهمان نوازوخونگرمی باشید ازقیافه تون

اره عزیزم درسته 😘😘😘

بیست و نه سالشه 😂🤣😁🤣

ناموسن؟😐😐😐😐😐😐

اقا من جات بودم هرچی زودتر سیبیلارو میزدم 😂

کلا سیبیل سنو میبره بالا خب

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
ناموسن؟😐😐😐😐😐😐 اقا من جات بودم هرچی زودتر سیبیلارو میزدم 😂 کلا سیبیل سنو میبره بالا خب

اره من میگم بزن خودش نمیزنه 🤣😁😂