2733
2739

سلام و عرض ادب . ان شاء الله که خدا همه ی بیماران رو شفا بده . عزیزانم سوال دارم .احیانا در خانواده بیمار سرطانی یا پیوندی یا ...سایر بیماری های خاص دارید ؟ برای واکسن کرونا اقدام شده براشون؟ چند تا سوال دارم . دعاتون می کنم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

عزیزم من چیز زیادی نمیدونم فقط در این حد اطلاع دارم یکی از فامیلای دورمون که ام اس داره تزریق شده بهش و خداروشکر علائم خاصی نداده

زندگی درد قشنگیست که جریان دارد(:🌱
عزیزم من چیز زیادی نمیدونم فقط در این حد اطلاع دارم یکی از فامیلای دورمون که ام اس داره تزریق شده به ...

ممنونم عزیزم. می خوام بدونم چطور ثبت نام میکنن کجا ثبت نام میکنن کجا غربالگری میشه . برام خیلی مهمه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم. می خوام بدونم چطور ثبت نام میکنن کجا ثبت نام میکنن کجا غربالگری میشه . برام خیلی مهمه

والا تا جایی ک اطلاع دارم به اونا از مرکز بهداشت زنگ زده بودن که بیاد 

زندگی درد قشنگیست که جریان دارد(:🌱
2728
والا تا جایی ک اطلاع دارم به اونا از مرکز بهداشت زنگ زده بودن که بیاد 

خیلی لطف کردی عزیزم

[QUOTE=188963845]ممنونم عزیزم. می خوام بدونم چطور ثبت نام میکنن کجا ثبت نام میکنن کجا غربالگری میشه . برام خیلی مهمه[/QUOTاگه جواب نگرفتی من راهنماییت کنم

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
[QUOTE=188963845]ممنونم عزیزم. می خوام بدونم چطور ثبت نام میکنن کجا ثبت نام میکنن کجا غربالگری میشه ...

نه جواب نگرفتم دوستم .

2740
نه جواب نگرفتم دوستم .

همسرم جز بیماران خاص هستن هفته پیش خودشون از مرکز باهاش تماس گرفتن و روز مشخص کردن و رفتن تزریق کردن براش،،،،اگه شمارتون رو داشته باشن تماس میگیرن ،،،

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  
همسرم جز بیماران خاص هستن هفته پیش خودشون از مرکز باهاش تماس گرفتن و روز مشخص کردن و رفتن تزریق کردن ...

خدا ان شاءالله شفا بده هرچه زودتر . باید قرنطینه باشن؟ 

عوارض داره؟ توی دوره ی درمان شیمی یا پرتو نبودن؟ قبلش آزمایش نگرفتن یا مشورتی ندادن؟

والا همسر من بیمار . هموفیلی هستن،،،هیچ‌عوارضی نداشت براشون سینوفارم تزریق شده،،،،قرنطینه هم اصلا،،،

والا همسر من بیمار . هموفیلی هستن،،،هیچ‌عوارضی نداشت براشون سینوفارم تزریق شده،،،،قرنطینه هم اصلا،،،

ممنونم عزیزم .خدا خیر و عافیت بهتون بده . لطف کردین 

خدا ان شاءالله شفا بده هرچه زودتر . باید قرنطینه باشن؟  عوارض داره؟ توی دوره ی درمان شیمی یا پ ...

نه والا هیچ‌ازمایشی،،،حتی روزی که همسرم رفتن می‌گفت اتاق بغلی واکسیناسیون سرطانی ها بوده اوناهم همینطور براشون تزریق کردن 

ممنونم عزیزم .خدا خیر و عافیت بهتون بده . لطف کردین 

مرسی همچنین برای شما

2706