2737
2734
دوستان عزیز سلام شو لباس و وسایل کودک از معروف ترین برند ها مثل NEXT , CARTERS , MARKS&SPENCER , JIMBORIE , MOTHERCARE , CLARKS , OSHKOSH , OKAIDI و ... تمامی لباس ها و وسایل نو و یا در حد نو که خیلی کم استفاده شده و بسیار تمیز میباشند . قیمت ها فوق العاده منصفانه گذاشته شده . در این شو انواع پوشاک،کفش ،سندل ، تخت و پارک ، تخت نوزاد آلمانی روبا ، کالسکه مکسی کوزی ، ... به نمایش و فروش گذاشته شده . شو در تاریخ های : 20 تا 24 مرداد و 27 تا 31 مرداد برگزار میشه . مکان شو سمت غرب تهران هست . هر کدوم از دوستان که مایل هستن از این شو دیدن کنن لطفا با شماره تلفن های 09122124453 یا 09123548815 تماس بگیرن تا آدرس دقیق داده بشه . منتظر دیدارتون هستیم :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان عطا جون آخه تعداد کارها زیاده . میتونم تعدادیشو بزارم عکسشو ولی همشو نمیتونم . نزدیک 170 تا کاره . چه جوری همه رو دونه دونه آپلود کنم ؟ با بچه خیلی زمان بره . شرمنده ام . ولی حتما تعدادیشو میام عکس میزارم به زودی
2731
2740
مامان پوریا جون تاب یا همون جامپبینگ ها هر دو نو هستن . قیمت 150 هزار تومان فریده جون روروئک هم 150 هزار تومانه ولی با اتوبوس شرمنده چون بچه کوچیک داریم کسی نیست ببره ترمینال . ولی با تیپاکس میتونم برات بفرستم . مامان عطا جون هر کدوم 150 هست. هر دوش میشه 300 هزار تومان
2706