2733
2739
عنوان

مامانایی که با وجود بچه کوچیک دو باره باردارن بیاین تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 42153 بازدید | 284 پست
شکر خدا دخترت خیلی هم کوشولو نیس....
من یه سری مشکلات دارم که خوشحالم تو این مشکلاتو نداری....مثل شیر دادن...بچه بغل کردن ....

البته حق میدم که بچه بزرگ تر میشه کنترلش سخت تره...خدا به هممون کمک کنه
ای کاش ...وقتی خدا در صحرای محشر بگوید چه کردی ؟ یوسف زهرا بگوید منتظر من بود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام وعرض تبریک خوشا به سعادت من از همون دوران بارداری طوری حالت تهوع داشتم که خون بالا میاوردم تا4 ماه بعدش 1 ماه خوب بودم بازسوزش معده شروع شد در اخرم ازاول ماه 9 کیسه اب جنینم نشت کرد واستراحت مطلق بودم از سزارینمم نپرس حالا هم شب بیداریا داره پدرمو در میاره برا همین هههههههههههههههههههههههههرررررررررررررررررررررگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگززززززززززززززززززز ازخدانمیخوام دیگه بچه دارشم
اشتباه رااصلاح نکردن خوداشتباه دیگریست
فاطمه به نظر من یه جواریی سخت تره...بچه که بزرگ میشه خواسته هاش بیشتره! با این بزرگیش بغل میخواستت همش که ترکش دادم. تازه شیرین شده دختر اولم که نمیتونم خیلی باهاش خوش بگذرونم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
هستی جون خسته نباشی مادر...بهشت زیر پات

شکر خدا بارداری اولم خیلی سخت نبود....البته از نظر جسمی راحت بود از نظر روحی یه وقتایی اذیت میشدم که دیگه بهش فکر نمیکنم....
این بار از الان یه وقتایی انقد کمر درد دارم که شوهرم بلندم میکنه....ولی باز توکل به خدا....

شیرین جون سعی کن بیشتر وقت بزاری برا دختر نازت...من یه کار که کردم تمام تلاشم اینه که پسرم با باباش جورتر باشه...اینطوری برا هر دومون راحت تره...
منم برای بارسوم حامله ام
اولی 5ساله دومی 16ماهه وخودمم 2ماه دیگه زایمانمه انشالله
اوایلش سخت بوداماالان خوشحالم خداروشکر
دوست دارم *مـــــــــــــــادر* باشم تا هر کس دیگری بر روی زمیـــن
مامان سنا ایشالا به موقع بیاری عزیزم.....اره شیر دادن و بارداری سخته....من که همش ضعف میکنم و دائم در حال خوردنم....ایشالا اگه بشه تا یه ماه اینده میخام از شیر بگیرمش....توکل به خدا

عسل جون خوشحال میشم بیای اینجا و از تجربییاتت بگی...ایشالا به سلامتی زایمان کنی بوووووووووووس
2740
خوش اومدی ایسا جون...بیشتر بیا...از تجربه هات بگو....من همچنان در گیر از شیر گرفتنشم...شیر خشکو لب نمیزنه شیر پایتو هم از امروز دادمش مرتب و اصلا می می ندادم ولی یه ساعت پیش پیف زد اب آب بود نگرانشم
2706