2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بله سر اعتیاد پسر

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

سر مسایل مالی یا اینکه دروغ گفته بودن ،یا باهم تفاهم نداشتن و‌‌...

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

یکی هم دختره دوست پسر داشت نامزدش طلاقشو داد😤

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

رگباری این تاپیکو تکرار میکنیا

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)

بله  پسره بی ادب و حاضر جواب بود و با دخترهای دیگه همچنان کافه میرفت😐👌🏻 

یه مورد دیگه بود که پسره خسیس و به شدت شکاک بود جوری که دختره رو بعد عقد ندیدیم اجازه ی سلام کردنش به کسی رو بهش نمیداد !! همش هم میگفت تا با منظور با اون اقا حرف زدی یا نگاهش کردی 

بله بوده بار اول خواستن عروسی بگیرن عموی داماد فوت شد

بار دوم مادربزرگ داماد فوت شد 

بار سوم یه روز مونده به عروسی وقتی میخواستن عروسو از ارایشگاه بیارن (مارسم داریم سه روز قبل عروسی هم جشن میگیریم)پدرداماد فوت میکنه و همه میگن این دختر نحسه نمیخواد بگیریش

بعد یه مدت دختره میبینه پسره با دختر عموش نمیدونم داییش (یکی از فامیلای نزدیکش که قبلا رفته بود خواستگاریش)درارتباطه و بعدش مهریه و همه چیزو میبخشه دختره و طلاف میگیره الان۲۲سالشهاون موقع۱۹سالش بود فک کنم

تا نخوای، سر خیانت و خساست و بد دلی و هزار مورد دیگه

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
2706