2733
2734
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591780 بازدید | 2383 پست

عروسی بچه دختر عمه بابام بود منم 18سالم بود از عروس بیشتر رقصیدم 😂بعد دوماد داشت میومد تو زنونه همه رفتن کنار من  تو حال خودم داشتم تنها اون وسط میرقصیدم یهو یه قر دادم جلو داماد در اومدم 😂بعد مستقیم رفتم تو دستشویی از خجالت کل فامیل دیدن 😁

عروسی خالم بود 

من خیلی کوچولو بودم فکر کنم ۳ یا ۴ سال داشتم 

با یه دامن ابی اون وسط جو گیر شده بودم میرقصیدم 😆 بعد مامانم یه وقتایی تعریف میکنه 

میگه ک دیدمت اون وسط خوابیده بودی دامنت هم رفته بود بالا مثل اینکه شو*رت یادشون رفته بود پام کنن 😱😆دیگه هیچی شرفم به باد رفته مثل اینکه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوگیر شدم تو نامزدی، به مادرشوهرم گفتم مامان الان پشیمونم ولی چه فایده

بابا مامان گفتن خیلی خوبه من سوتی بدتری دادم طلا خریدن برام فوری دستشونو بوسیدم😐🤦‍♀️🤣

خدا هست...
با من ازدواج میکنی؟قول میدم هررروز برات کادو بخرم🤕

نخیر قصد ازدواج ندارم 😒🙄

نون و پنیر ارزونیتون دختر نمیدیم بهتون 🤧

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2731

اون روزا که نوجوان بودم  می خواستم دل پسر خالم و به دست بیارم رفتم خونشون عینک آفتابی زده بودم اصلا نمیکندمش هر چی بهم میگفتن عینکت اذیت نمی کنه می گفتم نه نور خونتون زیاده  من راحتم به سوی چراغ اگه دسته هاش اذیتم نمی کرد با همون عینک میخوابیدم چقدر تباه و جو گیر بودم خداروشکر ازدواجی صورت نگرفت و گرنه آب میشدم

جاری خواهرم تو تولد پسرش داشت آذری میرقصید دیگه داشت سنگ تموم میزاشت با تم تند که ی لحظه یکی از ممه هاش پرید بیرون بعد زود اونجارو ترک کرد مام که پاره شده بودیم 😂😂😂😂😂البته اینو قبلنم گفته بودم

2740

نامزد بودیم زنگ زدم مادرشوهرم روز مادر رو بهش تبریک بگم ازش تشکر کردم گفتم مرسی پسری انقدر خوب تربیت کردید

نمی‌دونم چرا نمیتونستم لال باشم 🤔

belfijoon هستم                                                                 
2706