2737
2734
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591779 بازدید | 2383 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عخی ۶ سال که خوبه😂نرمالش و بهترینش ۵ ساله شوهر منم میگه بچه بزرگ کردم من😕 الانم باردارم میگه بچه ...

ان شاا...خدابرای هم حفظتون کنه

بذاربچه ت دنیابیاددد

انقدرجاافتاده ت میکنه این اختلاف سنیه یه کم کمترتوچشم میاد

اینم بگم شمااختلاف سنیت طبیعیه

خواهرخودم ده سال تفاوت سنیشه باهمسرش

بعضیااصلاًملاکشون همین تفاوت سنی هست

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731
مگه گوش دادی صداشو😂😂

ارههههه توی تاپیکاش هست  

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2738
ان شاا...خدابرای هم حفظتون کنه بذاربچه ت دنیابیاددد انقدرجاافتاده ت میکنه این اختلاف سنیه یه کم کم ...

خخخ از دنیا اومدنش استرس دارم که نتونم.

خودم اصلا اختلاف سنی زیادو دوست نداشتم.

ولی موقع خواستگاری خواهرم گفت نه خوبه ماهم که تفاوتمون همینقدره😕

بعد عقد تازه فهمیدم شوهر خواهرم سن تو شناسنامش از سن اصلیش بزرگتر😕لامصب حق داره بگه خوبه.والا😏

😁خخخخ

البته همه هم مثل هم نیستن.ما تو دوتا دنیای متفاوتیم.اصلا انگار اون این زمان رو نداشته و نمیفهمه چی میگم😶 همش دوست داره با خانوادش باشهولی من دو نفری هارو ترجیح میدم.

و به قول خودش ک به همکاراش گفته بوده دوست داره پولی در میاره خرج خواهراش و زنش کنه😕.البته همیشه درجه خواهراش بالاتره تو عمل کرداش.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

یسری مجرد بودم تعریف از خود نباشه قیافه جذابیم دارم داشتم میرفتم پاساژ لباس ببینم سمت زیر زمینش پایین ی پسره خوشتیپ واساده بودو با ی حالته قیافه منو نگاه میکرد چون منم کامل مشخص نبودم از اون بالارفتم پایین ک خوشگلیمو ب رخش بکشم اقا چشمت روز بد نبینه همینکه پامو گزاشتم پله اول تا ته پله ها با ک و  ن سُر خوردم چپ و راست شدم شالم پیچید دور گردنم میخاستم خفه بشم ساعتم از دستم پرت شد اونور تا رسیدم پله آخر ی بوتیک همون زیره پله بود سریع پریدم تو مغازه  ک دیگه پسره منو نبینه  نفس نفس میزدم ک یهو دیدم  بزور خندشو نگه داشته و امد تو کفشه منم دستش انداخت جلو پام گفت بفرمایین کارامون جدیده 

همینکه داشت میرفت پشته دخلش سریع کفشو کردم پام و الفرااااار😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بعد ک دور شدم دیدم ساعتم نیس 😐فکر کنم ساعتمو دو درش کرد عیب نداره یادگاری مال اون😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
عجب امضای باحالی داری ولی خیلی نامردی اره حرفت درسته ولی من خودمم یک قربانی ام 😀🤪😥😡😁

😂😂😂🤗😘

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2706