2737
2739
عنوان

😍😍عکس🛋🛏🪑🚪 🌷🌻جهزیمو میخام بزارم 😉

| مشاهده متن کامل بحث + 189049 بازدید | 792 پست
من دروغی ندارم که بگم ما بالکن جمع کردیم بعضی هاگل هاشو بعضی هاش مونده جاش قسه پرنده گزاشتیم ۰😑

واست آرزوی خوشبختی میکنم .

پس با این حساب شما اسمت کتایون ضرغامی هست خونت کرجه و ۳ سال پیش ( سال ۹۶ ) عکس بالکنت رو واسه سایت چیدانه فرستادی .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قابل توجه اونایی که میگید عکسات نتیه عکس های یه هویی گزاشتم واقعا مصلا چه بشیه که هی میخایید مچ گیری کنید زشته این کارا

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

فقط این دوتا عکس  گزاشتم برای کسایی که میگن نتیه این عکس ها یهویی هستن به خیال خودتون همه نصل خودتون دروغ گو باشن 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2728

فقط این دوتا عکس  گزاشتم برای کسایی که میگن نتیه این عکس ها یهویی هستن به خیال خودتون همه نصل خودتون دروغ گو باشن 

خیلی خیلی جهازت قشنگه مبارکت باشه عزیزم الهی به خوشی از وسایلت استفاده کنی

مرسی عزیزم 

2740
فقط این دوتا عکس  گزاشتم برای کسایی که میگن نتیه این عکس ها یهویی هستن به خیال خودتون همه نصل خ ...

عکس یهویی یعنی مخاطب بگه چی بزار و شما همون رو بزاری.. نه اینکه خودت انتخاب کنی و بزاری.. 

فقط این دوتا عکس  گزاشتم برای کسایی که میگن نتیه این عکس ها یهویی هستن به خیال خودتون همه نصل خ ...

من نگفتم عکسات نتیه ، گفتم عکس بالکنت تو سایت چیدانه هست .

چند سال پیشم گذاشته .

چند صفحه قبلم عکس و لینک دادم .

خیلی اتفاقی تو سایت دیدم . اصلا دنبال این نبودم که ببینم بالکنی که تو تاپیک شماست نتیه یا نه .

به هر حال ممنونم از لحن صحبتت . 

مبارکه عزیزم انشالله که خوشبخت باشی واز تک تک شون به دل خوش استفاده کنی😘⚘⚘⚘

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃
واست آرزوی خوشبختی میکنم . پس با این حساب شما اسمت کتایون ضرغامی هست خونت کرجه و ۳ سال پیش ( س ...

من عکس یهویی فرستادم برای اثبات حرفم برای این که ثابت کنم دروغ گو نیستم شماهایی که میگین نتیه عکس ها 

اسم من ارامه پارسال عروسی کردم عکس هارم برای کانال چیدمان منزل فرستادن فقط تاپکو قفل میکنیم حرف همم  اثابت کردم برای شما