2733
2739

سلام من یه پسر سه ساله دارم برای شفای پسرم که اسمش هم از قضا علی هست  ۳۰۰۰ تا علی گرفتم تو این سه روز تا شب ۲۱ هرکس هر حاجتی داره بیاد از این ختم هرچی میتونه برداره درکنارش از ته دل برای پسر کوچولو منم دعا کنید سه سالشه خیلی کوچیکه خدا حاجت رواتون کنه خودم ۳۰۰ تا یا علی امروز رو برمیدارم کسی هست ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هم 300 بار یا علی میگم بع دعا خیلی اعتقاد دارم از ته دل برای پسرتون دعا میکنم   خدا حاجت م ...

انشااله هم شا هم همه حاجت روا بشید منم از ته دلم به حق فرق شکافته ی حضرت علی برای حاجت همه اول دعا میکنم اگه خدای بزرگ قابل بدونه

2738

۱۵۰ تای دیگه مونده البته حتی اگه این هزارتا تموم شد هرکس هرچقدر به ذهنش و زبونش میاد یاعلی بگه امشب شب حضرت علیه  هرچقدر قلبتون میگه بگید بعد بیاد اینجا و بگید چقدر یا علی گفتی تا بشه مشوق بچه ها ثواب یاعلی ها برای همه خدا هممونو حاجت روا کنه به حق فاطمه زهرا معجزه بشه اگه استقبال زیاد بود فردا زیادش میکنیم