2737
2739
عنوان

تو جواب کسی که بعد دوسال پی ام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو جانم عزیزم کار داری؟ چون دوسال حالی نپرسیدی یه دفعه ای سراغ میگیری حدس میزنم موضوع کاری باشه

این خیلی خوبه مرسی همینو میگم

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2731
اخه میبینه انلاینم زشت نیست ؟ 

نه 

عزیزم هیچ وقت ادم هایی که سودی برات ندارند دور برخودت جمع نکن یه بار برای همیشه بندازشون بره

باور کن اینجوری هیچ وقت جا برای ادم هایی که برات مفید هستند باز نمیشه

از قانون خلا استفاده کن 

2740
نه  عزیزم هیچ وقت ادم هایی که سودی برات ندارند دور برخودت جمع نکن یه بار برای همیشه بندازشون ب ...

مرسی ازت ممنون همین کارو میکنم

سلام عزیزم به احوال پرسیای شما😊 جانم کاری ازم برمیاد برات انجام بدم😉

آفرین. بخدا دنیا ارزش نداره.اگ خوب جواب بدی و کاری ازت بر بیاد انجام  بدی چی میشه؟ ب راه دوری نمیره مطمئن باش

خدایا شکرت برای همه چیز ولی خدا خیلی تنهام خیلی... 
آفرین. بخدا دنیا ارزش نداره.اگ خوب جواب بدی و کاری ازت بر بیاد انجام  بدی چی میشه؟ ب راه دوری ن ...

جدا از این که کلا نیکی به دیگران و دوست دارم و اصلا دوست ندارم دل کسی و بشکونم چون طرف به مشکل خورده و نیاز به کمک داره یه بعد یک سال یادش افتاده

به نظرم محترمانه رد کردن بهتر از با تحقیر و توهینه

اینجوری هم متوحه میشه میتونه حرفشو بزنه

هم میدونه که من متوجه میشم که فقط وقتی خودش کار داره یادم میافته

بگو اگه قراره پیام بدم یادت بیوفتم ترجیح میدم فراموش بشم 

انشاءالله ۰۱/۰۱/۰۱ با کمک قانون جذب و پشتکار و همکاری نی نی سایتای عزیزو همیشه در صحنه، همه به آرزوهاشون میرسن💔🥲🤣🚶‍♀️ عاره جون عمتون به همین خیال باشید  
سر چی کات کردین  من هرزگاهی میرم پی وی رل قبلیم کرم ریزی انقدر حال میدع😂😂

دختره دوستم 😂  خیلی باهم خوب بودیم بعد یهو سرد شد منم ولش کردم دیگه دیدم دوست نداره خب البته چون کارش تموم شده بود باهام. 😂😂😂

2706