2733
2734
عنوان

تا حالا حسودی کردنو تو چهره کسی دیدی؟ 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 46 پست

خواهرشوهر خواهرم اومده بود خونشون

همینجور هی داشت به النگوهام نگا میکرد

وقتی نگاش میکردم خودشو میزد ب اون راه😐

سختیام که تموم شد، میزنم رو شونه‌ی دنیا...میگم تحمل و حال کردی مشتی!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره رفته بودیم شهرستان خونه خووهرشوهرم بعد قرار بود بریم کوه.شوهرش بهونه اورد که نریم 

خواهرشوهرمم با شوهرش دعواش شد گفت یارو زتشو میبره کیش مشهد شمال همش میبره میگردونه بعد تو مارو نمیری جایی که با ماشین ده دیقه راهه( ما با فاصله دو ماه اینجاها رفته بودیم)

2731

به وفووووووور دیدم 

هیچ محیط رو ترک میکنن به بهونه اینکه حالشون بده و ... تا قبلش اوکی بودن 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2740
من ناراحت میشم وقتی یکی بهم حسودی میکنه شماها خوشحال میشین؟

نههه من حسودی به بقیه که میکنن قیافشونو میبینم بعد یجوری میخان خوشحالم بگیرن برام خنده داره وگرنه ایشالا همه انقدددد داشته باشت که هیشکی در حسرت و حسودی هیشکی نباشه واقن از صمیم قلبم میگم

برای هیچکس مهم نیست تو چجوری شباتو صب میکنی پس بزار هرکی هرچی دلش خواست پشت سرت بگه و تو واسه خودت زندگی و از هر لحظه اش لذت ببر!عمرت آنقدر طولانی نیست که بخوای نگران این چیزای بیخود باشی فقط آخرش خودتی و خدات و آرزوهات پس همین سه تارو محکم بغلشون کن:)                                                                         اون لحظه ای که یه بچه ایو میخندونم و باهاش بازی میکنم همون لحظه دنیام یه درجه رنگی تر و قابل تحمل تر میشه                                       رفتن رو به کسی میگن که امده باشد ما که نیامدیم ریشه دراین خاک و وطنیم:))))                                                                                      بابا وقت خداحافظیه ولی به مامان چیزی نگو/بابا دیگه نمیکشم از درد پر بغضه گلوم/بابا اگه رفتم بدون همه اینا واسه آینده بود/بدون همه آرزوم اینه ببینم ایرانو آزاد یه روز
خوش بحالت خداکنه ازشون در امان باشی همیشه 

مرسی گل گلم.شاید بخاطر اینه که با کسی رفت امد نمیکنم ک بخوان حسودی کنن به زندگیم ولی خودم ب کسایی ک بچه دارن حسودیم میشه البت حسادت نیست حسرته..که امیدوارم تموم بشه این حسرتم زود.

🥰🤱🏻
من ناراحت میشم وقتی یکی بهم حسودی میکنه شماها خوشحال میشین؟

من غمگین میشم.اون‌چیزی ک گفتم الان تو کامنا بالایی واسه ده دوازده سال پیشه ب منم حسادت نکردن ولی خیلیی ناراحت شدم ازبنکه کسی خودش همه جو امکانات مادی و معنوی داره و ب کسی ک همیشه دل ش پر از غصه بوده بیاد اینطوری حسادت کنه.تازه اون خونه قرارم‌نبود گرونتر از خونه خواهره باشه

اره قیافه زن داییم وقتی مامانم یه لباس خوشگل پوشیده بود وقتی دیدش صورتش لرزید😂

الان ببین

منو شوهرم فامیلیم قبل ازدواجمون زن ایی شوهرم خیلی گرم بود هم بامن هم با شوهرم بچه بودم منم

الان که بزرگ شدم به خودمم میرسم چهرم خوشکله... بعد از 1000 سال اینزندایی شو دیدیم اصلا محل نذاشت فقط سلام همین 

یعنی حسودی بوده؟؟؟ اینو میگم چون شوهرش یبار از دهش در رفته که زنش نمیتونه ببینه کسی از خودش بهتر باشه

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣