2752
2734
عنوان

ممنون میشم کمکم کنید....... تفسیر آزمایش اسپرم.......

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 34 پست
راستی همسرم حدودا 2 یا 3 ماه پیش آز اسپرم داد تعدادش 40 میلیون بود قرص خاصیم مصرف نکرده یعنی اصلا چیز جدیدی مصرف نکرده قبلا هم میخورد میشه تو این 3 ماه اینقدر زیاد بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با خدا باش و پادشاهی کن..........
اینا رو نمیتونم تفسیر کنم...ولی درکل تعدااد وحرکت خوب بود ک لازمه بارداریه...فک نکنم مشکلی داشته باشه درکل ..اگ جلوشم نوشته نرمال پس نگرانی نیست
همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ تخلیه نشده باشه زیادتره دیگه مال شوهرمنم 90 بود ماه بعد 60 بود...اگ تغذیه خوبی داشته باشه وکاسنی بخوره همینجور زیادترمیشه..اهمین مقدارم عالیه...
نه ماتو اقدامیم...چندماهه اقدامی شاید شماهم مشکلی نداشته باشی ...ماهم مشکلی تداریم ولی 6 ماهه نشده.... یه جور اقدام سجده ای دکتر گفته انجام میدیم این ماه امیدواریم نتیجه بکیریم
آخه من مشکل لک بینی هم دارم 10 روز مونده به پری لک میبینم تا موعد پری سر برسه بعد حدود 2 روز پری هستم دوباره 2 روز بعدش لک میبینم تا پاک بشم دکتر قرص داد تنظیم نشد حالا ببینیم جواب آزمایشم چی میگه ممکنه لوله های رحم هم بسته باشه.........
با خدا باش و پادشاهی کن..........
ن ب بسته بودن لوله ها فک نکن...ببین عسل طبیعی خیلی خوبه....بگیر بخور..تقویت کن خودتو...خودت برو زیر نظردکترخوب...لکه بینی یعنی شاید رحمت سرد باشه...سرچ کن ببین این علایمو داری یانه
2706